Aktualności KZBS

Konsultacje prawne KZBS

2020-08-07

O godzinie 9:00 rozpoczynają się piątkowe, bezpłatne konsultacje prawne. Zachęcamy Członków KZBS do kontaktu. Na Państwa pytania do godziny 11:00 pod numerem telefonu - (22) 875 30 30 będzie odpowiadała Małgorzata Cichosz, radca prawny.

Czytaj więcej »

EACB: uwagi do wytycznych EUNB w sprawie udzielania i monitorowania kredytów

2020-08-06

EACB (Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych), którego KZBS jest członkiem, współdziałając z europejskimi izbami bankowymi (EBF, ESBG ), skierowało do Andrei Enria, szefa rady nadzorczej Europejskiego Banku Centralnego, uwagi do wytycznych Europejskiego Urzędu Nadzoru Bankowego i ich stosowania ws. udzielania i monitorowania kredytów.

Czytaj więcej »

ESG czyli systemu pozafinansowych danych do oceny stopnia zrównoważenia ekologicznego

2020-08-05

Za nami konferencja podsumowująca kampanię „Czerwiec z bankiem spółdzielczym” w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej 2020, ale mamy dobrą wiadomość zarówno dla osób, które nie mogły w niej uczestniczyć jak i tych, którzy chcą odświeżyć tematy na niej poruszone – będziemy publikować cyklicznie materiały wideo dot. tego wydarzenia.

Czytaj więcej »

Zapraszamy do subskrypcji Newslettera KZBS!

2020-08-04

Dzisiaj do skrzynek e-mailowych subskrybentów trafił najnowszy newsletter KZBS, pozostałe osoby serdecznie zachęcamy do bezpłatnej subskrypcji Newslettera KZBS. Formularz do zapisu na newsletter znajduje się na dole strony.

Czytaj więcej »

EACB: odpowiedź Europejskiego Banku Centralnego ws. zawieszenia dywidendy banków do końca 2020 roku

2020-08-03

EACB (Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych), którego KZBS jest aktywnym członkiem, wystosowało na początku lipca br. do szefa Rady Nadzorczej Europejskiego Banku Centralnego (EBC) list w sprawie rekomendacji tej instytucji co do wstrzymania wypłat dywidendy przez banki europejskie w 2020 r.

Czytaj więcej »