Aktualności KZBS

Czerwiec z Bankiem Spółdzielczym – ZACZYNAMY

2023-06-01

W tym roku skupimy się na młodych klientach i członkach banków spółdzielczych, ich potrzebach i oczekiwaniach. W związku z tym zaplanowaliśmy szereg działań, do udziału w których serdecznie Państwa zapraszamy.

Czytaj więcej »

Bogumiła Szklarska: Pokolenie Z weszło już na rynek pracy. Jest to zupełnie odmienna generacja od poprzednich, dlatego warto zwrócić na nią uwagę [VIDEO]

2023-05-31

Do udziału w Czerwcu z Bankiem Spółdzielczym zaprasza Bogumiła Szklarska, Przewodnicząca Rady KZBS, Prezes Zarządu Warszawskiego Banku Spółdzielczego.

Czytaj więcej »

Prof. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska: Nowych technologii i ich wykorzystania w codziennym życiu oczekują klienci banku [VIDEO]

2023-05-24

Podczas „Czerwca z Bankiem Spółdzielczym” poruszanych będzie szereg ważnych z perspektywy rozwoju banków spółdzielczych tematów. Jednym z nich będą nowe technologie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Czytaj więcej »

Serdecznie zapraszamy na webinar prawny

2023-05-24

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar prawny pt. „Bank jako agent ubezpieczeniowy – modele sprzedaży oraz związane z nimi wyzwania”, który odbędzie się 24 maja, o godz. 11:00.

Czytaj więcej »