Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

20 czerwca 2018Zwycięzcy Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”

Podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej 2018, w dniu 20 czerwca br. w Warszawie, ogłoszono wyniki XVII edycji konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. Jak co roku, organizatorem Konkursu jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

W trakcie wydarzenia Przewodniczący Jury Konkursu, prof. dr hab. Sławomir Juszczyk, przypomniał  zasady Konkursu,  jego cele i przedstawił Jury, w którym zasiedli: prof. dr hab. Sławomir Juszczyk – Przewodniczący, a także reprezentanci banków zrzeszających i przedstawiciel KZBS.  

Zwycięskie banki  oraz pozostałe wyróżnione banki spółdzielcze otrzymały znaki jakości: „Bank spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”, którymi będą mogły posługiwać się w swojej identyfikacji wizualnej w materiałach promocyjnych, reklamowych oraz w elektronicznych kanałach komunikacji, przez rok od dnia ogłoszenia wyników Konkursu. Przyznano I, II i III miejsce oraz 5 wyróżnień, które wraz z Krystyną Majerczyk-Żabówka, Prezes Zarządu KZBS, wręczył zwycięzcom Przewodniczący Jury Konkursu.

Laureatami Konkursu zostali:

1 miejsce: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie

2 miejsce: Bank Spółdzielczy w Limanowej

3 miejsce – ex aequo:  Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, Vistula Bank Spółdzielczy

Wyróżnienia otrzymali:

  • Krakowski Bank Spółdzielczy
  • Bank Spółdzielczy w Lubartowie
  • Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem
  • Bank Spółdzielczy w Jarocinie
  • Małopolski Bank Spółdzielczy

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i już teraz zachęcamy banki spółdzielcze do udziału w przyszłorocznej edycji Konkursu!

Partnerzy