Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

05 czerwca 2018ZUS patronem honorowym Święta Spółdzielczości Bankowej 2018

Tematem przewodnim tegorocznych obchodów Święta jest edukacja w zakresie bezpiecznego obrotu bezgotówkowego. W nawiązaniu do porozumienia podpisanego 5 października 2017 r. pomiędzy ZUS, SGB-Bankiem, BPS i KZBS, na mocy którego wśród świadczeniobiorców ZUS promowane są bezgotówkowe formy pobierania świadczeń w oparciu o specjalnie stworzony dla seniorów rachunek bankowy: Wygodne Konto dla Klientów ZUS, Zakład objął patronat honorowy nad tegorocznymi obchodami Święta.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę środowiska bankowości spółdzielczej z ZUS w ramach podpisanego porozumienia, jak również szczególny akcent, jaki podczas tegorocznych obchodów Święta zostanie położony na bezpieczeństwo, korzyści i wygodę korzystania z obrotu bezgotówkowego, serdecznie zachęcamy do kontaktu z oddziałami terenowymi ZUS i współpracy w ramach organizowanych przez banki spółdzielcze obchodów lokalnych Święta, w tym do zapraszania przedstawicieli ZUS do siedzib i oddziałów banków spółdzielczych, którzy w ramach spotkań z członkami i klientami oraz mieszkańcami lokalnych społeczności będą mogli opowiedzieć o zaletach korzystania ze świadczeń bezgotówkowych oraz wspólnej ofercie banków spółdzielczych i ZUS.

Wszystkich zainteresowanych taką współpracą zachęcamy również do kontaktu z Biurem KZBS, które w razie potrzeby z chęcią wesprze Państwa we wzajemnym kontakcie i współpracy w ramach obchodów lokalnych Święta w Państwa Banku.

Partnerzy