Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

30 maja 2018Święto Spółdzielczości Bankowej 2018

W czerwcu br. już po raz 22. odbędzie się Święto Spółdzielczości Bankowej. Tegorocznemu Świętu będzie towarzyszyć nowe hasło: „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”, a rozwijanym tematem będzie edukacja w zakresie bezpiecznego obrotu bezgotówkowego.
 
Podobnie jak w latach poprzednich, Święto będzie organizowane na szczeblu centralnym oraz lokalnym. Uroczystą inaugurację wydarzenia zaplanowano na dzień 20 czerwca br. w Warszawie. Z kolei obchody lokalne, zgodnie ze Statutem KZBS, przypadają na dzień 24 czerwca br. – jest to jednak data symboliczna – obchody Święta mogą odbywać się przed i po niej, w dogodnym dla Państwa dniu.
 
W tym roku Święto Spółdzielczości Bankowej zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Koalicji na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności.
 
Święto stanowi idealną okazję, by włączyć się we wspólną promocję naszego sektora. Warto zauważyć, że udział w Święcie nie musi wiązać się ze znacznym kosztem ze strony banku (można oprócz zewnętrznej wizualizacji np. poprzez wywieszenie plakatów Święta w placówkach i/lub w wybranym dniu obsługiwać klientów w koszulkach z logiem Święta). Jego obchody mogą być również łączone z innymi ważnymi dla Państwa wydarzeniami. Liczy się idea, solidarność i jedność sektora oraz podjęcie działań zawierających akcent edukacyjny w zakresie bezpiecznego korzystania z obrotu bezgotówkowego.

W zakładce Strefa Członkowska znajdą Państwo pliki graficzne informujące o wydarzeniu oraz nadruki do naniesienia na gadżety.

Partnerzy