Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

22 czerwca 2017XXVII Walne Zgromadzenie Członków KZBS

21 czerwca br. w Hotelu Sangate w Warszawie odbyło się doroczne Walne Zgromadzenie Członków Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Przyjęto sprawozdania z działalności Zarządu i Rady za 2016 rok. Delegaci udzielili władzom Związku skwitowania.
 
Walne Zgromadzenie obradowało w przyjaznej i konstruktywnej atmosferze. Członkowie KZBS przyjęli także uchwałę w sprawie zmiany Statutu KZBS dotyczącą prowadzenia przez Związek działalności popularnonaukowej oraz zaangażowania w działalność i finansowanie Izby Pamięci Spółdzielczości Bankowej. Ponadto przyjęto uchwałę w sprawie stosowania w okresie do 30 września 2018 r. bonifikaty dla banków spółdzielczych – nowych Członków KZBS. Przyjęto także uchwałę o potrzebie podjęcia w środowisku banków spółdzielczych prac nad nowym modelem biznesowym uwzględniającym najnowsze wyzwania technologiczne.
Prezes Zarządu KZBS podziękowała Członkom za zaangażowanie w sprawy Związku. Podziękowania skierowała także do wszystkich uczestników WZ KZBS za przybycie i aktywny udział. Osobne podziękowania skierowano również do Partnerów WZ KZBS, którymi byli:
 
• Biuro Informacji Kredytowej – Partner Generalny;
• Stb24;
• Asseco Poland;
• Zakład Usług Informatycznych Novum.

Partnerzy