Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

09 marca 2017Wydarzenie KZBS: Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych

W dniu 6 kwietnia br. w Warszawie odbędzie się Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych, organizowane przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Forum będzie okazją do wymiany poglądów na temat przyszłości polskiej bankowości spółdzielczej i w wymiarze praktycznym określi możliwe kierunki jej rozwoju.

„Zmieniające się otoczenie gospodarcze, postęp technologiczny, a także oczekiwania nowych pokoleń, kształtują kierunek rozwoju usług finansowych. Banki spółdzielcze są istotnym elementem polskiego sektora finansowego. Ważne więc, by były one odpowiednio przygotowane do stawienia czoła wyzwaniom coraz bardziej wielowymiarowego świata. Jedną z kompetencji, mających kluczowe znaczenie dla ich przyszłości, jest umiejętne poruszanie się w cyfrowej rzeczywistości. Innowacyjne rozwiązania IT pozwalają obecnie w pełni zaspokajać oczekiwania młodych pokoleń użytkowników, będących klientami banków spółdzielczych. Tworzą także nowe perspektywy w dziedzinie kreowania usług, a zarazem nowych linii biznesowych jako źródła przychodów. Warto zatem wiedzieć, co nowego w IT dzieje się na świecie i rodzimym rynku” – zachęca do udziału w wydarzeniu Prezes Zarządu KZBS Krystyna Majerczyk-Żabówka.

Forum dedykowane jest przedstawicielom sektora bankowości spółdzielczej. Dla osób, które otrzymały zaproszenia udział w Forum jest bezpłatny.

Partnerem strategicznym Forum jest Asseco Poland S.A.

Więcej informacji o Forum oraz pełna agenda wydarzenia dostępna jest pod poniższym linkiem:

forumrozwojubs.asseco.com

 

 

 

 

 

Partnerzy