Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

11 lutego 2019Głosujemy na „Osobowość Roku 2018”!

Kapituła plebiscytu „Osobowość Roku 2018” – w  kategorii BIZNES, doceniła zawodowe sukcesy i wkład w życie lokalnej społeczności, a w szczególności aktywną działalność, wspieranie lokalnych inicjatyw i współpracę z samorządami Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Koronowie Alicji Huczyńskiej. Zachęcamy do głosowania.

31 stycznia 2019Bank Spółdzielczy w Limanowej mecenasem wystawy

Rysunki trzech nastoletnich uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi zawisły na ścianach Miejskiej Galerii Sztuki tworząc wystawę, pt. „Piękno Dalekiego Wschodu”. Bank Spółdzielczy w Limanowej jest partnerem wydarzenia.

30 stycznia 2019Liczenie WOŚP w Międzypowiatowym Banku Spółdzielczym w Myszkowie

W niedzielę 13 stycznia br., jak co roku, od wielu już lat, pracownicy Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie przystąpili z ochotą, energią i zapałem do liczenia pieniędzy z puszek dostarczonych przez wolontariuszy ze sztabów: z Myszkowa, Koziegłów, Żarek, Niegowy i Poraja XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

09 stycznia 2019Nowa strona www.gbsbank.pl

Nowa odsłona witryny Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku – nowoczesność i funkcjonalność w najlepszym wydaniu.

05 grudnia 2018Globalizacja i lokalność – rozmowa Pawła Oksanowicza z Prezes Zarządu Vistula Bank Spółdzielczy Jolantą Łukasiak-Malicką

Banki spółdzielcze odniosły sukces. Nawet dla niezbyt uważnej osoby jeżdżącej po kraju charakterystyczne budynki, logo i kolory banków spółdzielczych rzucają się w oczy. BS-y są wszędzie, a biorąc pod uwagę, że sektor ten w skali Europy rozwija się od 2. połowy XIX wieku i porównując go do o wiele starszej bankowości komercyjnej, tym bardziej powinno się mówić o sukcesie.

20 listopada 2018Wyjątkowy koncert z okazji 20. rocznicy powstania limanowskiego Chóru


Bank Spółdzielczy w Limanowej, który przywiązuje dużą wagę do współpracy ze środowiskiem lokalnym, podejmuje się roli mecenasa i wspiera przedsięwzięcia kulturalne, w tym te realizowane przez limanowski chór.


14 listopada 2018Delegacja Banku Spółdzielczego w Limanowej uczciła 100. rocznicę odzyskania wolności

Bank Spółdzielczy w Limanowej od lat angażuje się i włącza w działania mające przypominać ważne dla naszego kraju wydarzenia. W niedzielę 11 listopada delegacja Banku uczestniczyła w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

08 listopada 2018Jubileusz 20-lecia limanowskiego Chóru

Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej, 17 listopada br. będzie świętował 20-lecie swego istnienia. Z tej okazji w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej odbędzie się uroczysty koncert. Bank Spółdzielczy w Limanowej, która od lat wspiera działania na rzecz kultury i lokalnej społeczności, znalazł się wśród sponsorów tego wydarzenia.

31 października 2018Pomnik Komendanta Józefa Piłsudskiego w sąsiedztwie Banku Spółdzielczego w Limanowej

W niedzielę 28 października br. w Limanowej odbyły się uroczyste obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, na które składały się uroczystość 100. rocznicy poświęcenia limanowskiego kościoła oraz odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego.

24 października 2018Z wizytą w Banku

W dniu 22 października br. uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych im. K. Smreczyńskiej w Koninie, pod opieką Alicji Kowalczyk, Karoliny Krzan i Piotra Florka, odwiedzili Bank Spółdzielczy w Limanowej.

16 października 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera i promuje kulturę w regionie

„Tu i teraz” to tytuł aktualnie eksponowanej w Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej wystawy autorstwa Lidii Sułkowskiej - limanowianki, która zawodowo zajmuje się grafiką, ale jej pasją od kilku lat jest – makrofotografia. Partnerem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Limanowej.

08 października 2018Przedszkolaki w SANBanku

We wtorek, 2 października br. Nadsański Bank Spółdzielczy w Stalowej Woli gościł w Centrali Banku liczną grupę przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola w Pilchowie.

01 października 2018Rowerem dookoła Polski dla zdrowia Bianki!

Ludzie mają różne pasje. Jedni realizują je dla siebie, a inni… chcą pomóc innym ludziom. W dniach 30 czerwca – 11 sierpnia br. Pan Janusz Kobyłka przemierzył 3 511 km – wzdłuż granic naszego kraju – w charytatywnym rajdzie rowerowym.

12 września 2018ETNO Bank Spółdzielczy sponsorem Tygodnia Kultury Beskidzkiej

W dniach od 28 lipca do 5 sierpnia 2018 roku na  estradach – w Żywcu, Szczyrku, Wiśle, Makowie Podhalańskim i Oświęcimiu odbywały się koncerty w ramach 55 Tygodnia Kultury Beskidzkiej. To największa, najstarsza i najdłużej trwająca w Europie impreza folklorystyczna mająca swoje miejsce w kalendarzu światowych spotkań folklorystycznych odbywających się pod patronatem C.I.O.F.F. – Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej.

12 września 2018O.K. Bank Spółdzielczy: Ekspozytura Rudziniec to już 10 lat

O.K. Bank Spółdzielczy zaprasza do odwiedzin swojej placówki w Rudzieńcu, która obchodzi jubileusz 10-lecia istnienia.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy