Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

23 sierpnia 2016Moto Piknik Oświęcim

W sobotę 20 sierpnia br. odbyła się czwarta edycja Moto Pikniku Oświęcim. Bank Spółdzielczy w Zatorze był współorganizatorem i sponsorem imprezy.

10 sierpnia 2016Trwa II etap konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”

Po raz pierwszy w 13 bankach uczestniczących w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” tajemniczy klienci badają praktyczne wykonanie standardów jakości bankowości małych i średnich przedsiębiorstw. Badania mają na celu sprawdzenie jaka jest pozycja rynkowa poszczególnych banków w zakresie standardów jakości bankowości MSP na tle liderów rynku. Badanie koncentruje się wokół oceny zdolności do budowy relacji i zaufania oraz oceny na ile te relacje przekładają się na decyzje małych i średnich przedsiębiorców w zakresie wyboru instrumentów finansowych. Projekt prowadzi Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym działający przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

29 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Skępem

Bank Spółdzielczy w Skępem świętowanie rozpoczął podczas obchodów "Dni Skępego". W ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, aktywnie włączył się w ich organizacje.

25 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej z Bankiem Spółdzielczym w Żurominie

W dniu 25 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Żurominie obchodził Ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej.

19 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej 2016 z Bankiem Spółdzielczym w Płońsku

W dniu 26 czerwca br. w całej Polsce miały miejsce oficjalne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej 2016. Tego dnia nasz Bank zaprosił wszystkich do swoich oddziałów.

14 lipca 2016Powiślański Bank na Dniach Pola  w Trampowie

W dniu 28 czerwca br. Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie uczestniczył w Dniach Pola organizowanych w Trampowie (Trępnowy, k. Nowego Stawu, woj. Pomorskie).

13 lipca 2016SANBank sponsorem rzeszowskiego żużla

W dniu 7 lipca na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa poświęcona współpracy Nadsańskiego Banku Spółdzielczego z klubem żużlowym Stal BETAD Leasing Rzeszów.

13 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej i Jubileusz 90-lecia KDBS Bank

W sobotę 9 lipca br. odbyły się obchody Święta Spółdzielczości Bankowej oraz Jubileusz  90-lecia Kujawsko-Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego we Włocławku.

13 lipca 2016 Święto Spółdzielczości Bankowej 2016 w Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu

Tegoroczne obchody ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej zostały zorganizowane przez Zarząd Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu w dniu 28 czerwca br. w Teatrze Miejskim w formie Wieczoru z Bankiem Spółdzielczym.

13 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej 2016 w Banku Spółdzielczym w Białobrzegach

Zarząd i pracownicy Banku Spółdzielczego w Białobrzegach z wielką przyjemnością gościli w Centrali Banku Klientów, a także ciekawych obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej odwiedzających. Centrala Banku udekorowana została balonami, a także rozstawionymi plakatami z logo Święta Spółdzielczości Bankowej. Pracownicy zajęli się również poczęstunkiem dla odwiedzających nas gości. Upiekli pyszne ciasta, pączki i babeczki. Dla najmłodszych również było mnóstwo łakoci.  Wszyscy pracownicy Banku założyli koszulki z logo Święta, które dopełniły akcent wydarzenia.

06 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej z Bankiem Spółdzielczym w Jarocinie

W sobotę tj. 25 czerwca br. z okazji Święta Bankowości Spółdzielczej Bank Spółdzielczy w Jarocinie zorganizował "Dzień z Bankiem Spółdzielczym".

06 lipca 2016Dzień z Rejonowym Bankiem Spółdzielczym w Lututowie

W ramach obchodów Ogólnopolskiego Święta Spółdzielczości Bankowej w Polsce, w dniu 25 czerwca br. w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie odbył się „Dzień z Bankiem Spółdzielczym”.

06 lipca 2016Szkoła Podstawowa w Wyszanowie liderem SKO

W dniu 21 czerwca br. podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej w Warszawie wyłoniono laureatów II edycji Konkursu SKO – „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”.

05 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej połączone z Biegiem Górskim „Limanowa Forrest”

W ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, Bank Spółdzielczy w Limanowej po raz kolejny włączył się  jako sponsor strategiczny w organizowany Bieg Górski „Limanowa Forrest”. Imprezie towarzyszyła również akcja charytatywna dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku.

05 lipca 2016Wręczenie Honorowych Odznak im. F. Stefczyka „Za zasługi dla spółdzielczości bankowej” dla Pracowników Banku Spółdzielczego w Trzebieszowie

W dniu 29 czerwca br. podczas Zebrania Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Trzebieszowie, odbyło się uroczyste wręczenie srebrnych Honorowych Odznak im. F. Stefczyka „Za zasługi dla spółdzielczości bankowej”, przyznanych przez Kapitułę Odznaczeń KZBS zasłużonym byłym i obecnym Pracownikom Banku. Honorowe Odznaki w imieniu Prezesa Zarządu KZBS, Pani Krystyny Majerczyk – Żabówka wręczyli Doradca Prezesa Zarządu KZBS, Pan Michał Krakowiak oraz Specjalista ds. Organizacji i Współpracy z Członkami, Pani Dorota Okońska.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy