Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

21 lutego 2017Silesia Bank „adoptował” patery śnieżne

Śląski Bank Spółdzielczy SILESIA w Katowicach został opiekunem dzikich kotów. Podopiecznymi Banku są dwie młode samice – Aleika i Amalia, które do śląskiego ZOO przyjechały z WildparkLüneburgerHeide (Niemcy). Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane przy udziale członków Zarządu oraz Dyrektor Zoo w siedzibie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Parku Śląskim w Chorzowie.

07 lutego 2017Wizyta Wiceprezesa KZBS w BRS Rumia

W dniu 3 lutego br. w Rumii odbyło się noworoczne spotkanie, połączone z  uroczystością  20-lecia przyłączenia Banku Spółdzielczego w Szemudzie do Banku Rumia Spółdzielczego.

23 stycznia 2017W uznaniu zasług

Po 42 latach pracy w jednym z oddziałów Banku Spółdzielczego w Ozorkowie na emeryturę przeszła Pani Zofia Chojnacka.

17 stycznia 2017Podsumowanie pracy i osiągnieć Prezesa   Banku Spółdzielczego w Gnieźnie

W dniu 5 stycznia 2017 r. miało miejsce uroczyste pożegnanie w Banku Spółdzielczym w Gnieźnie w związku z przejściem na zasłużoną emeryturę Prezesa Zarządu Banku - Pana Wiesława Zyka.

27 grudnia 2016ESBANK i spółdzielcza grupa bankowa wspólnie wspierają harcerzy

Od ponad 30 lat za sprawą Hufca Radomsko integruje i artystycznie rozwija młodzież zrzeszoną w ZHP. W 2016 r. roku organizację w Radomsku OPALU – Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego wspólnie wsparły ESBANK Bank Spółdzielczy oraz SGB-Bank S.A.

14 listopada 2016Bieg Niepodległości z SANBank

11 listopada br. w Stalowej Woli odbył się XXIV Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego organizatorem był Katolicki Klub Sportowy Victoria, a sponsorem głównym Nadsański Bank Spółdzielczy.

19 września 2016Krakowski Oddział SANBanku w nowej siedzibie

Piękny budynek, duża przestrzeń, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania – tak wygląda nowa placówka Oddziału SANBanku w Krakowie. 12 września 2016 roku dokonano uroczystego otwarcia nowej siedziby Krakowskiego Oddziału SANBanku. Oddział znajduje się teraz przy ulicy Stawowej 10.

12 września 201670 lat Mazurskiego Banku Spółdzielczego w Giżycku

W dniu 3 września br. Mazurski Bank Spółdzielczy w Giżycku odchodził swoje 70-lecie istnienia.

06 września 2016Nowa sala obsługi biznesu BS w Oławie

W Oddziale Banku Spółdzielczego w Oławie przy ul. Pałacowej 13 w Oławie została oddana do użytku nowo zmodernizowana Sala Obsługi Klientów Instytucjonalnych. Modernizacja Sali została przeprowadzona z myślą zwiększenia jakości i komfortu obsługi Klientów biznesowych jak również estetyki głównej placówki Banku. Jest urządzona w nowoczesny sposób. Pracownicy Banku mają nadzieję, że nowa Sala spełni oczekiwania Klientów, a wizyta w Banku będzie czystą przyjemnością.

05 września 2016Hexa Bank sponsorem festiwalu „Ja i Ty”

W dniu 8 września br. startuje 4. edycja Europejskiego Festiwalu Filmowego i Sztuk Wszelakich "JA i TY", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Ludzi Społecznie Naznaczonych JA i TY. Hexa Bank Spółdzielczy został patronem strategicznym tego wydarzenia.

02 września 2016SZKOŁA NA BANK!

Hexa Bank Spółdzielczy rozpoczął 1 września br. razem z pierwszakami. Jak co roku pracownicy Hexa Banku Spółdzielczego gościli na uroczystych apelach rozpoczynających rok szkolny by wręczyć pierwszoklasistom szkół podstawowych upominki.

30 sierpnia 2016SANBank sponsorem Dożynek

Okres wakacyjny to czas, kiedy SANBank intensywnie uczestniczy w lokalnych imprezach społeczno-kulturalnych. W ostatnim czasie Bank został znaczącym sponsorem Dożynek Powiatu Niżańskiego w Ulanowie oraz Dożynek Powiatu Stalowowolskiego w Turbi.
 

23 sierpnia 2016Moto Piknik Oświęcim

W sobotę 20 sierpnia br. odbyła się czwarta edycja Moto Pikniku Oświęcim. Bank Spółdzielczy w Zatorze był współorganizatorem i sponsorem imprezy.

10 sierpnia 2016Trwa II etap konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”

Po raz pierwszy w 13 bankach uczestniczących w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” tajemniczy klienci badają praktyczne wykonanie standardów jakości bankowości małych i średnich przedsiębiorstw. Badania mają na celu sprawdzenie jaka jest pozycja rynkowa poszczególnych banków w zakresie standardów jakości bankowości MSP na tle liderów rynku. Badanie koncentruje się wokół oceny zdolności do budowy relacji i zaufania oraz oceny na ile te relacje przekładają się na decyzje małych i średnich przedsiębiorców w zakresie wyboru instrumentów finansowych. Projekt prowadzi Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym działający przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

29 lipca 2016Święto Spółdzielczości Bankowej w Banku Spółdzielczym w Skępem

Bank Spółdzielczy w Skępem świętowanie rozpoczął podczas obchodów "Dni Skępego". W ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, aktywnie włączył się w ich organizacje.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy