Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

07 maja 2019Warsztat KZBS i KIR pt. „Cyfrowe rozwiązania KIR odpowiedzią na potrzeby banków spółdzielczych”

W dniu 29 maja br. w Warszawie odbędzie się warsztat pt. „Cyfrowe rozwiązania KIR odpowiedzią na potrzeby banków spółdzielczych”. Organizatorem warsztatu jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych oraz Członek Wspierający KZBS Krajowa Izba Rozliczeniowa.
 
Podczas spotkania zostaną przedstawione najnowsze rozwiązania, które KIR  – jako firma technologiczna i infrastrukturalna – dostarcza sektorowi bankowo-finansowemu. W trakcie spotkania eksperci z KIR zaprezentują usługi i narzędzia skierowane do banków spółdzielczych. Biorąc pod uwagę liczbę banków spółdzielczych polska bankowość spółdzielcza należy do największych w Europie. Banki spółdzielcze pełnią niezwykle istotną rolę, stymulując i współfinansując m.in. lokalną aktywność i przedsiębiorczość. W swojej działalności KIR stawia na wspieranie sprawnego funkcjonowania sektora bankowego w Polsce, wspomaga działalność sektora e-commerce oraz administracji publicznej. Usługi KIR ułatwiają podmiotom sektora bankowego wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Opracowując swoje portfolio KIR kieruje się m.in. wnikliwą analizą otoczenia konkurencyjnego i prawnego, prognozami rynkowymi i rekomendacjami renomowanych firm konsultingowych. Kluczowe dla realizacji celów strategicznych KIR są tempo i zakres zmian zachodzących na rynku rozwiązań cyfrowych. Na szczególną uwagę w tym kontekście zasługują: stopniowa zmiana struktury płatności bezgotówkowych, liberalizacja dostępu do rynku płatności oraz realizacja programu „Od papierowej do cyfrowej Polski”. Propozycje rozwiązań, które zostaną przedstawione podczas warsztatu, są odpowiedzią na bieżące wyzwania biznesowe związane z postępującą cyfryzacją procesów rynkowych.

Ambicją organizatorów jest zaproponowanie  rozwiązań, które przynoszą wymierne korzyści finansowe i wizerunkowe.  

Warsztat jest adresowany do Prezesów Zarządu banków spółdzielczych, Członków Zarządu i Managerów odpowiedzialnych za rozwój technologiczny banków spółdzielczych.

Udział w warsztacie jest bezpłatny. W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej dostępną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału przysługiwać będzie Członkom KZBS.

Poniżej publikujemy agendę oraz formularz zgłoszeniowy. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: t.szymanski@kzbs.org  do dnia 24 maja br.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

AGENDA

 

Partnerzy