Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

10 kwietnia 2019Inauguracja XVIII Edycji Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o kolejnej XVIII Edycji Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”.
 
Głównym celem Konkursu jest promowanie i wyróżnienie banków spółdzielczych wykazujących się zaangażowaniem społecznym i wspieraniem inicjatyw społeczności lokalnych. Plebiscyt jest także sposobem na podkreślenie wyjątkowej specyfiki sektora bankowości spółdzielczej, stanowiącej swoiste świadectwo troski, nie tylko o rozwój własny, ale i o rozwój społeczeństw lokalnych. Udział w Konkursie polega na podsumowaniu wszystkich aktywności społecznych banków spółdzielczych oraz wyróżnieniu tych, które wykazują się największym zaangażowaniem, wyrażonym poprzez aktywne wspieranie inicjatyw społeczności lokalnych.
 
Regulamin  
Formularz zgłoszenia  
 
Zachęcamy do składania Zgłoszeń w terminie do 31 maja br. Jednocześnie informujemy, iż wzorem poprzednich edycji, oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas uroczystej inauguracji centralnych obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, która odbędzie się 25 czerwca br. w Warszawie.

Partnerzy