Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

18 czerwca 2018Urodzinowy Festyn Rodzinny z Bankiem Spółdzielczym w Jarocinie

W dniu 16 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Jarocinie świętował wraz z lokalną społecznością swoje 150 urodziny.

Jubileusz 150-lecia powstania Banku Spółdzielczego w Jarocinie rozpoczęła uroczysta Msza Święta, w Kościele Ojców Franciszkanów w Jarocinie, w intencji udziałowców i klientów Banku. Następnie organizatorzy Festynu zaprosili wszystkich mieszkańców Jarocina oraz przybyłych na uroczystość gości do wspólnego świętowania w Parku Miejskim, gdzie zaplanowano szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Jako pierwszy na scenie jarocińskiego Parku Miejskiego wystąpił Jan Grzesiek, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Jarocinie, Wiceprezes Zarządu KZBS. W krótkim słowie wstępnym przybliżył stupięćdziesięcioletnią historię Banku, przywitał wszystkich uczestniczących w jubileuszu gości oraz dokonał oficjalnego otwarcia imprezy. W programie wydarzenia zaplanowano m.in. koncert Orkiestry Dętej z Żerkowa oraz występy artystów wspieranych przez Bank. Miłośnicy aktywności sportowych mogli wziąć udział w biegach jubileuszowych oraz zmierzyć się w Turnieju Strzeleckim o Tarczę 150-lecia BS Jarocin. Na terenie wydarzenia zorganizowano również wystawę samochodów i ciągników. Festyn stanowił także doskonałą okazję do zaprezentowania współpracujących z Bankiem firm. Organizatorzy Festynu zadbali również o najmłodszych uczestników jubileuszu. Dla dzieci zaplanowano animacje, konkursy oraz atrakcje takie jak: ścianki wspinaczkowe, wyścigi gąsienic, dmuchane zamki, czy też turniej piłkarzyków.

Gwiazdą wieczoru był zespół Elektryczne Gitary, który na jarocińskiej scenie zaprezentował swoje największe hity. Po występie zespołu uczestnicy wydarzenia wzięli udział w zabawie tanecznej.

Atmosfera wydarzenia stanowiła odzwierciedlenie relacji jakie Bank Spółdzielczy w Jarocinie zbudował na przestrzeni 150-ciu lat z lokalną społecznością. Uczestnicy jubileuszu bawili się do białego rana. Serdecznie gratulujemy pięknej uroczystości i życzymy kolejnych, wspaniałych jubileuszy.

fot. źródło: Bank Spółdzielczy w Jarocinie

Partnerzy