Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

26 kwietnia 2018Uczniowie z „Ekonoma” z wizytą w Banku

24 kwietnia br. młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej wraz z wychowawcami: Renatą Krzak i Jadwigą Marek, uczestniczyła w „lekcji bankowości”, którą przeprowadziła Zofia Szewczyk, Dyrektor Handlowy Banku Spółdzielczego w Limanowej.
 
Podczas spotkania młodzież zapoznała się z charakterem pracy bankowca oraz dowiedziała się, jakie predyspozycje są potrzebne do pracy na konkretnych stanowiskach. Uczniowie poznali temat bankowości elektronicznej i jej zabezpieczeń, a także dowiedzieli się, jak bezpiecznie korzystać z kart płatniczych oraz dokonywać transakcji w sklepach internetowych.
 
Przybliżono im także ofertę Banku kierowaną specjalnie do nich, czyli juniorKonta, w ramach którego mogą bez żadnych opłat korzystać z bankowości elektronicznej, karty płatniczej oraz sieci bankomatów.
 
Na zakończenie spotkania uczniowie celująco zdali test dotyczący zdobytej wiedzy. Pełni wrażeń i z drobnymi upominkami opuścili Bank.
 
Mamy nadzieję, że spotkanie było ciekawym doświadczeniem i przyczyni się do podejmowania w przyszłości przez młodzież przemyślanych decyzji oraz świadomego korzystania z produktów bankowych.

Partnerzy