Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

14 czerwca 2017TVP3 patronem telewizyjnym Święta Spółdzielczości Bankowej

Już niedługo uroczysta inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej 2017, którego organizatorem jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, we współpracy z Bankiem BPS S.A. oraz SGB-Bank S.A. Zachęcamy do włączenia się w obchody Święta Spółdzielczości Bankowej zarówno na poziomie centralnym w dniu 21 czerwca br., jak i lokalnym w dniu 25 czerwca br. Patronem telewizyjnym Święta jest TVP3.

W ramach patronatu, TVP3 planuje emisję relacji z obchodów Święta w ogólnopolskich programach „Co niesie dzień” oraz „Dziennik Regionów”. O wydarzeniu zostały poinformowane również oddziały terenowe TVP3 z prośbą o zainteresowanie obchodami lokalnymi Święta i poinformowanie widzów programów regionalnych.

Patronat TVP3 umożliwia zaprezentowanie obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej zarówno w pasmach ogólnopolskich, jak i regionalnych. Dlatego też, serdecznie zachęcamy Banki Spółdzielcze, które są zainteresowane wizytą TVP3 w swoim Banku podczas obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, do kontaktu z Biurem KZBS pod numerem (22) 875 30 42.                                                       

Przypominamy, że włączenie się w obchody ŚSB 2017 nie musi wiązać się ze znacznym kosztem ze strony banku (można np. wywiesić plakaty Święta w placówkach i/lub w wybranym dniu obsługiwać klientów w koszulkach z logo Święta). Jego obchody mogą być również łączone z innymi ważnymi dla Państwa wydarzeniami.

Data 25 czerwca br. jest datą symboliczną – obchody Święta mogą odbywać się przed i po tej dacie, w dogodnym dla Państwa dniu. Liczy się idea, solidarność i jedność sektora!

Więcej informacji dotyczących Święta znajduje się pod poniższym linkiem

http://www.kzbs.pl/wlacz-sie-w-promocje-sektora-polskiej-bankowosci-spoldzielczej-3028.html

Tegorocznymi partnerami medialnymi wydarzenia są: TVP3 – www.tvp3.tvp.pl, PAP Centrum Prasowe, bs.net.pl oraz magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”

Partnerzy