Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

22 stycznia 2018Trwają zapisy na warsztat - Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

Krajowy Związek Banków Spółdzielczych zaprasza na warsztat pt. „Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO)”, który odbędzie się w dniu 5 lutego br. w Warszawie.

Celem warsztatu jest przedstawienie kluczowych wyzwań wynikających z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO): nowe zasady przetwarzania danych osobowych, obowiązek wdrożenia podejścia opartego na ryzyku, rozszerzenie uprawnień osoby, której dane dotyczą, nowe zasady zarządzania bezpieczeństwem i incydentami, kodeksy dobrych praktyk i certyfikacja oraz kary pieniężne za naruszenia przepisów.

Warsztat odbędzie się w dniu 5 lutego br. o godz. 9:00 (początek rejestracji o godz. 8:30) w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 58 w Warszawie. Koszt udziału wynosi 350 zł netto/os + VAT dla Członków KZBS oraz 700 zł netto/os + VAT dla pozostałych uczestników. Warsztat zostanie przeprowadzony przez Pana dr Zbigniewa Długosza i Pana Michała Mostowika z dLK Legal Korus Radcowie Prawni sp. p.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztacie prosimy o kontakt mailowy na adres: t.szymanski@kzbs.org lub tel.: (022) 875 30 30 w celu otrzymania szczegółowego programu wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Partnerzy