Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

10 maja 2018Trwają zapisy na szkolenie pt. "Zmiany w umowach rachunków bankowych, wykaz usług reprezentatywnych, usługa przenoszenia rachunku płatniczego i dostępu do podstawowego rachunku płatniczego"

Krajowy Związek Banków Spółdzielczych zaprasza na szkolenie pt. „Zmiany w umowach rachunków bankowych, wykaz usług reprezentatywnych, usługa przenoszenia rachunku płatniczego i dostępu do podstawowego rachunku płatniczego”, które odbędzie się w dniu 28 maja br. w Hotelu Best Western Premier w Krakowie.

Podczas szkolenia omówione zostaną poszczególne opłaty oraz zasady informowania klientów o ich wysokości przed zawarciem umowy i podczas jej trwania. Wskazane zostaną również obowiązki banku wynikające z konieczności oferowania usługi przenoszenia rachunku do innego banku w Polsce i do krajów UE oraz omówione zostaną dokumenty opracowane przez Związek Banków Polskich, które ujednolicają działania banków. Od dnia 8 sierpnia br. banki mają obowiązek posiadania w swojej ofercie podstawowego rachunku płatniczego – uczestnicy szkolenia dowiedzą się o zakresie i zasadach prowadzenia tego rachunku, szczególnym trybie zawierania i  rozwiązywania umowy oraz opłatach związanych z prowadzeniem rachunku.

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez Panią Katarzynę Marczyńską.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 249 zł netto/os. + VAT dla Członków KZBS oraz 499 zł netto/os. + VAT dla pozostałych uczestników. Koszt szkolenia obejmuje rezerwację miejsca dla uczestnika, certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, materiały szkoleniowe oraz wyżywienie.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: d.okonska@kzbs.org lub faxem pod nr (22) 875 30 40 do dnia 18 maja br. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału posiadają Członkowie KZBS. Na podstawie wypełnionego formularza zostanie wystawiona faktura VAT.

Poniżej przekazujemy program szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym.

PROGRAM  

FORMULARZ  

 

Partnerzy