Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

11 kwietnia 2018Trwają zapisy na szkolenie - Praktyczne konsekwencje wejścia w życie nowej ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu

Krajowy Związek Banków Spółdzielczych zaprasza na szkolenie pt. „Praktyczne konsekwencje wejścia w życie nowej ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu - implementacja dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/849 z dnia 20 maja 2015 r.”, które odbędzie się w dniu 27 kwietnia br. o godz. 9:00 (początek rejestracji o godz. 8:30) w Hotelu Best Western Premier w Krakowie.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 299 zł netto/os + VAT dla Członków KZBS oraz 599 zł netto/os + VAT dla pozostałych uczestników. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez wysokiej klasy ekspertów z Kancelarii Gawroński & Partners: Pana Wojciech Kapicę (szefa praktyki bankowo-finansowej kancelarii, byłego wieloletniego pracownika Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego) oraz Panią Elwirę Patsiotos (eksperta AML/CFT, byłego wieloletniego pracownika w Departamencie Informacji Finansowej w Ministerstwie Finansów).

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: t.szymanski@kzbs.org lub faxem pod nr (22) 875 30 40 do dnia 13 kwietnia br.

UWAGA! SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ TYLKO W PRZYPADKU UZYSKANIA ODPOWIEDNIEJ LICZBY UCZESTNIKÓW

Poniżej przekazujemy program szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym:

PROGRAM    

FORMULARZ  

Partnerzy