Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Tag: sanbank

29 kwietnia 2014Zmiana lokalizacji placówki SANBanku w Jeżowem

29 kwietnia br. odbyło się uroczyste otwarcie nowo zlokalizowanej placówki Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Jeżowem.

13 stycznia 2014Nadsański Bank Spółdzielczy  gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W niedzielę 12 stycznia 2014 roku, jak od wielu już lat, pracownicy SANBanku w Stalowej Woli brali udział w liczeniu pieniędzy z puszek dostarczonych przez wolontariuszy w XXII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  

16 grudnia 2013Charytatywna strona SANBanku

W niedzielę 15 grudnia br. w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się koncert charytatywny, którego celem było zebranie funduszy na turnus rehabilitacyjny dla chorego na nowotwór Kamila. Nadsański Bank Spółdzielczy dołączył do akcji przekazując kwotę pieniężną dla Kamilka oraz bankowe upominki świąteczne, które można było zakupić.

11 grudnia 2013SANBank rozdał nagrody

W czwartek 5 grudnia 2013 roku w Centrali Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Stalowej Woli po raz kolejny  wyłoniono zwycięzców loterii promocyjnej SANBank. Była to już trzecia edycja w której do wygrania był samochód oraz inne atrakcyjne nagrody.

18 listopada 2013Lekkoatleci i SANBank

W sobotę 16 listopada br. w restauracji „Olimpia”, przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbyło się spotkanie lekkoatletów w ramach obchodów 15- lecia Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria” i 75-lecia Zakładowego Klubu Sportowego STAL Stalowa Wola.

12 listopada 2013Bieg Niepodległości z Nadsańskim Bankiem Spółdzielczym

11 listopada br. po raz 21 w Stalowej Woli odbył się Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości. Głównym sponsorem tego wydarzenia był Nadsański Bank Spółdzielczy.

07 listopada 2013Tytuł Laureata oraz Srebrne Godło dla SANBank

Kapituła Konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013, działająca pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000, przyznała Nadsańskiemu Bankowi Spółdzielczemu tytułowe wyróżnienia w kategorii QI SERVICES – usługi na najwyższym poziomie.

16 sierpnia 2013Nadsański Bank Spółdzielczy zaangażowany w Rzeszowski Rajd Samochodowy

Nadsański Bank Spółdzielczy po raz pierwszy został sponsorem drużyny Rajdu Samochodowego w Rzeszowie. Rajd odbywał się w dniach 8-10 sierpnia bieżącego roku i stanowił rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rundę Rajdowego Pucharu Polski.

[ 1 ]

Partnerzy