Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Tag: nadsanski-bank-spoldzielczy

31 stycznia 2014Bank Spółdzielczy wspiera sportowców

Nadsański Bank Spółdzielczy będzie wspierał finansowo Katolicki Klub Sportowy „Victoria”.  Taką decyzję podjął Zarząd Banku w dniu 30 stycznia br.

18 listopada 2013Lekkoatleci i SANBank

W sobotę 16 listopada br. w restauracji „Olimpia”, przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbyło się spotkanie lekkoatletów w ramach obchodów 15- lecia Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria” i 75-lecia Zakładowego Klubu Sportowego STAL Stalowa Wola.

30 października 2013Najlepszy produkt finansowy na Podkarpaciu!

Nadsański Bank Spółdzielczy  został nagrodzony podczas gali finałowej konkursu „Nasze Dobre Podkarpackie 2013”, która odbyła się 29 października  br. w Hotelu Rzeszów.

22 października 2013Bank Spółdzielczy współorganizatorem otwarcia Skweru

Nadsański  Bank Spółdzielczy, który od września br. ma swój Oddział w stolicy przy  ul. Św. Wincentego wspiera inicjatywy warszawskiej społeczności.  Przyłączył się do ważnego dla Targówka  otwarcia Skweru Grzegorza Ciechowskiego i został jego współorganizatorem.

18 września 2013Nadsański Bank Spółdzielczy w Warszawie!

W dniu 18 września br. miało miejsce uroczyste otwarcie oddziału Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Warszawie. Jest to 25. placówka Banku, a jednocześnie pierwsza w województwie mazowieckim.

17 września 2013„POWIDLAKI - KRZESZÓW 2013” z Nadsańskim Bankiem Spółdzielczym

Powidlaki to jedna z plenerowych imprez regionalnych, która na przestrzeni 17 lat stała się prawdziwą wizytówką Krzeszowa. Nie mogło na niej zabraknąć  również stoiska z zielonymi balonami, słodkimi „krówkami” i upominkami  Nadsańskiego  Banku Spółdzielczego, który wspiera inicjatywy społeczne swojego regionu.

28 sierpnia 2013Nadsański Bank Spółdzielczy sponsorem  Dożynek Powiatu Niżańskiego

W niedzielę 25 sierpnia obchodzone były Dożynki Powiatu Niżańskiego, które w tym roku odbywały się na stadionie w Zarzeczu koło Niska. Nadsański Bank Spółdzielczy podczas imprezy dożynkowej prezentował swoje produkty bankowe oraz rozdawał atrakcyjne gadżety promocyjne.

16 sierpnia 2013Nadsański Bank Spółdzielczy zaangażowany w Rzeszowski Rajd Samochodowy

Nadsański Bank Spółdzielczy po raz pierwszy został sponsorem drużyny Rajdu Samochodowego w Rzeszowie. Rajd odbywał się w dniach 8-10 sierpnia bieżącego roku i stanowił rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Rundę Rajdowego Pucharu Polski.

12 czerwca 2013Otwarcie nowego oddziału Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Krakowie

W dniu 11 czerwca bieżącego roku odbyło się oficjalne otwarcie 24 placówki Nadsańskiego Banku Spółdzielczego – tym razem w stolicy województwa małopolskiego – w Krakowie. To nie ostatnia ekspansja stalowowolskiego SANBanku na duże aglomeracje. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnej – w Warszawie.

[ 1 ]

Partnerzy