Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Tag: kzbs

07 maja 2014Strefa członkowska KZBS już aktywna

W dniu 6 maja br. strona internetowa KZBS została wzbogacona o nową zakładkę pod nazwą „Strefa członkowska”, dedykowaną wyłącznie bankom spółdzielczym, które należą do grona członków KZBS.

25 kwietnia 2014Posiedzenie Podkomisji Stałej do spraw instytucji finansowych

W dniu 23 kwietnia w Sejmie RP odbyło się posiedzenie Komisji Finansów Publicznych, Podkomisji Stałej do spraw instytucji finansowych, w którym wziął udział przedstawiciel KZBS. Przedmiotem obrad była debata poświęcona zagadnieniu, dlaczego w Polsce oprocentowanie kredytów w rachunkach oszczędnościowo – rozliczeniowych dla klientów detalicznych banków nie spada wraz z obniżaniem stóp procentowych, spadkiem inflacji i ceny pieniądza na rynku międzybankowym. Kolejnym punktem posiedzenia był Projekt ustawy o odwróconym kredycie hipotecznym.

09 kwietnia 2014Dzień młodych przedsiębiorców spółdzielczych w Warszawie

4 kwietnia br. w Warszawie, w ramach Zgromadzenia Ogólnego Cooperatives Europe, odbył się warsztat „Dzień młodych przedsiębiorców spółdzielczych”, którego organizatorami byli: Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy oraz Cooperatives Europe.

07 kwietnia 2014KZBS na trzecim spotkaniu banków spółdzielczych ze środowiskiem akademickim w Brukseli

W dniu 1 kwietnia br. w Parlamencie Europejskim w Brukseli odbył się trzeci dialog banków spółdzielczych ze środowiskiem akademickim oraz innymi instytucjami zainteresowanymi i związanymi z bankowością spółdzielczą, którego organizatorem było Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych (EACB). W spotkaniu uczestniczył przedstawiciel Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

01 kwietnia 2014KZBS przedstawił postulaty banków spółdzielczych

W zorganizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych w dniu 20 marca 2014 r. warsztacie, Prezes Zarządu KZBS Krystyna Majerczyk-Żabówka przedstawiła kluczowe projekty aktów prawnych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na postulaty i oczekiwania banków spółdzielczych w zakresie kształtu przyszłych rozwiązań legislacyjnych.

24 marca 2014Pakiet CRD IV/CRR to szansa, czy zagrożenie dla banków spółdzielczych?

Andrzej Reich Dyrektor Departamentu Regulacji Bankowych, Instytucji Płatniczych i SKOK, Komisji Nadzoru Finansowego, w wystąpieniu, podczas warsztatu zorganizowanego 20 marca br. przez KZBS i EACB w Warszawie stwierdził, że Pakiet CRD IV/CRR to szansa dla banków spółdzielczych.

14 marca 2014Wspólne stanowisko środowiska polskiej bankowości spółdzielczej

W dniu 10 marca br. Biuro KZBS przekazało do Ministerstwa Finansów  propozycje zapisów i uwag sektora banków spółdzielczych do projektu ustawy o bankach spółdzielczych ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających oraz ustawy – Prawo bankowe.

05 marca 2014Wspólny warsztat KZBS i EACB

W dniu 20 marca br. w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie odbędzie się warsztat Krajowego Związku Banków Spółdzielczych z udziałem Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB) w Brukseli oraz przedstawicieli ustawodawcy i nadzorcy, kształtujących proces wdrażania regulacji prawnych Unii Europejskiej w Polsce.

17 lutego 2014Bank Spółdzielczy w Skierniewicach sponsorem turniejów WIDOK CUP

W marcu br. zostanie zorganizowany cykl turniejów WIDOK CUP. Bank Spółdzielczy w Skierniewicach został sponsorem głównym drużyny MLKS Widok Skierniewice, która weźmie udział w turnieju.

12 lutego 2014Posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej

W dniu 28 stycznia 2014 r, w siedzibie Związku Banków Polskich, odbyło się posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej.

27 listopada 2013Bank Spółdzielczy w Koronowie: Najlepszy Marketing 2013

Bank Spółdzielczy w Koronowie został laureatem III edycji Konkursu Najlepszy Marketing Banku 2013  za najlepszą kampanię wizerunkową.

08 listopada 2013Bank Spółdzielczy w Miedźnej: "biznes przy porannej kawie"

24 września br. odbyło się pierwsze spotkanie dla Przedsiębiorców z terenu, na którym działa bank. W związku z dużym zainteresowaniem  Bank ponownie zaprasza na cykl spotkań.

31 października 2013Warsztat Europejskiego Urzędu Nadzoru Bankowego (EBA) w Londynie

W dniu 22 października br. w siedzibie Europejskiego Urzędu Nadzoru Bankowego (EBA) w Londynie odbył się warsztat poświęcony „Stosowaniu środków proporcjonalności w działaniach regulacyjnych EBA”, w którym wziął udział przedstawiciel KZBS.

30 października 2013Bank Spółdzielczy we Wschowie wyróżniony na gali "Najwyższa Jakość QI 2013"

18 października br. w Poznaniu odbyła się uroczysta gala podsumowująca VII edycję Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International 2013.

29 października 2013Bank Spółdzielczy w Toruniu: ruszyła nowa loteria promocyjna

Ruszyła nowa promocja w Banku Spółdzielczym w Toruniu. Teraz klienci mają szansę na nagrody w loterii promocyjnej niezależnie od tego czy założą lokatę, wezmą kredyt gotówkowy czy też kartę kredytową.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 następne »

Partnerzy