Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Tag: krystyna-majerczyk-zabowka

27 maja 2014Debata o spółdzielczych instytucjach finansowych w Super Express

Na naszej stronie internetowej informowaliśmy o tym, że 6 maja br. odbyła się debata pn. „Czy spółdzielcze instytucje finansowe mają przed sobą przyszłość?”. Dziś można zapoznać się z jej wersją on-line.

28 marca 2014Prezes Zarządu KZBS w Radzie Programowej IV Europejskiego Kongresu MŚP

Krystyna Majerczyk-Żabówka, prezes Zarządu KZBS została zaproszona do udziału w Radzie Programowej oraz do przyjęcia tytułu wiceprzewodniczącej Rady Programowej IV Europejskiego Kongresu MŚP.

17 lutego 2014Bank Spółdzielczy w Skierniewicach sponsorem turniejów WIDOK CUP

W marcu br. zostanie zorganizowany cykl turniejów WIDOK CUP. Bank Spółdzielczy w Skierniewicach został sponsorem głównym drużyny MLKS Widok Skierniewice, która weźmie udział w turnieju.

17 stycznia 2014NOWOCZESNA SIEDZIBA BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH GRUPY BPS

Niespełna 2,5 roku po wmurowaniu kamienia węgielnego, 16  stycznia br. oficjalnie otwarto nową siedzibę Banku BPS, Banków Spółdzielczych i Spółek Grupy BPS przy ul. Grzybowskiej 81.

19 grudnia 2013Wznowienie prac Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej

W dniu 11 grudnia 2013 r, w siedzibie Związku Banków Polskich, odbyło się posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej, która wznowiła swoje prace z inicjatywy KZBS i ZBP. Było to pierwsze spotkanie Rady Konsultacyjnej po ponad 4 latach.

05 grudnia 2013Spotkanie przedstawicieli bankowości spółdzielczej z Przewodniczącym EBA Andrea Enria

W dniu 4 grudnia br. w Brukseli odbyło się posiedzenie Komitetu Wykonawczego Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB), podczas którego przedstawiciele organizacji członkowskich EACB spotkali się z Przewodniczącym Europejskiego Urzędu Nadzoru Bankowego (EBA) Andrea Enria. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych reprezentował prezes Śląskiego Banku Spółdzielczego Silesia w Katowicach Józef Myrczek, reprezentujący w wybranych obszarach KZBS we współpracy z EACB.

27 listopada 2013Bank Spółdzielczy w Koronowie: Najlepszy Marketing 2013

Bank Spółdzielczy w Koronowie został laureatem III edycji Konkursu Najlepszy Marketing Banku 2013  za najlepszą kampanię wizerunkową.

14 listopada 2013Bank Spółdzielczy w Limanowej: w listopadzie zapisy na akcje spółki NEWAG

Od 15 do 22 listopada 2013 r. będą przyjmowane zapisy Inwestorów Indywidualnych na akcje Spółki NEWAG, natomiast w dniach 26 – 28 listopada 2013 r. zapisy będą skierowane do Inwestorów Instytucjonalnych.

08 listopada 2013Bank Spółdzielczy w Miedźnej: "biznes przy porannej kawie"

24 września br. odbyło się pierwsze spotkanie dla Przedsiębiorców z terenu, na którym działa bank. W związku z dużym zainteresowaniem  Bank ponownie zaprasza na cykl spotkań.

31 października 2013Warsztat Europejskiego Urzędu Nadzoru Bankowego (EBA) w Londynie

W dniu 22 października br. w siedzibie Europejskiego Urzędu Nadzoru Bankowego (EBA) w Londynie odbył się warsztat poświęcony „Stosowaniu środków proporcjonalności w działaniach regulacyjnych EBA”, w którym wziął udział przedstawiciel KZBS.

30 października 2013Najlepszy produkt finansowy na Podkarpaciu!

Nadsański Bank Spółdzielczy  został nagrodzony podczas gali finałowej konkursu „Nasze Dobre Podkarpackie 2013”, która odbyła się 29 października  br. w Hotelu Rzeszów.

29 października 2013Bank Spółdzielczy w Toruniu: ruszyła nowa loteria promocyjna

Ruszyła nowa promocja w Banku Spółdzielczym w Toruniu. Teraz klienci mają szansę na nagrody w loterii promocyjnej niezależnie od tego czy założą lokatę, wezmą kredyt gotówkowy czy też kartę kredytową.

23 października 2013Nowa Rada Zrzeszenia SGB wybrana

W dniu 22 października odbyło się Zgromadzenie Prezesów Spółdzielczej Grupy Bankowej, na którym powołano nowy skład Rady Zrzeszenia na kadencję w latach 2013 - 2016.

16 października 2013Konferencja w Narodowym Banku Polskim przełożona

Konferencja Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, która miała odbyć się 20 listopada 2013 r. w Narodowym Banku Polskim w Warszawie pod honorowym patronatem Prezesa NBP Marka Belki została przełożona na rok 2014.

07 października 2013Spotkanie KZBS z przedstawicielami austriackich banków spółdzielczych z grupy Volksbank

W dniu 27 września br. w siedzibie Warszawskiego Banku Spółdzielczego odbyło się spotkanie przedstawicieli KZBS oraz WBS z delegacją ponad 20 prezesów austriackich banków spółdzielczych należących do grupy Volksbank.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy