Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Tag: glos-bankow-spoldzielczych

03 marca 2014Głos Banków Spółdzielczych

Do skrzynek pocztowych naszych prenumeratorów trafił pierwszy w tym roku numer naszego dwumiesięcznika.

11 grudnia 2013Koszty usług finansowych, a zadowolenie klientów banków spółdzielczych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

Ostatnie dwadzieścia lat sektora bankowości spółdzielczej w Polsce to okres zmian, które postawiły przed bankami spółdzielczymi wiele nowych, dotąd nieznanych wyzwań.

07 listopada 2013Tytuł Laureata oraz Srebrne Godło dla SANBank

Kapituła Konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013, działająca pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000, przyznała Nadsańskiemu Bankowi Spółdzielczemu tytułowe wyróżnienia w kategorii QI SERVICES – usługi na najwyższym poziomie.

04 listopada 2013Powody do świętowania! - Vistula Bank Spółdzielczy

W Hotelu Marsel w Woli Łąckiej odbył się uroczysty Jubileusz pracy zawodowej Jolanty Łukasiak-Malickiej, prezes Zarządu Vistula Banku Spółdzielczego. Uroczystość zbiegła się w czasie z 85-leciem działania Banku.

31 października 2013SK bank w Częstochowie

W sobotę 16 października w przestronnym, nowoczesnym oddziale SK banku w Częstochowie odbyła się uroczystość związana z jego oficjalnym otwarciem.

30 października 2013Najlepszy produkt finansowy na Podkarpaciu!

Nadsański Bank Spółdzielczy  został nagrodzony podczas gali finałowej konkursu „Nasze Dobre Podkarpackie 2013”, która odbyła się 29 października  br. w Hotelu Rzeszów.

16 września 2013Nowy Głos Banków Spółdzielczych!

„Tylko u nas! Wystawili świadectwo bankowości spółdzielczej” – czytamy na okładce najnowszego magazynu. Jednym z oceniających sektor był wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński. Poniżej prezentujemy Państwu w jaki sposób wypowiedział się o bankowości spółdzielczej.

04 lipca 2013Znamy Bank Nowoczesnych Rozwiązań

28 czerwca br. podczas XVII Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej odbyło się rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu "Bank Nowoczesnych Rozwiązań" zorganizowanego przez redakcję magazynu "Głos Banków Spółdzielczych". Uroczystości wręczenia statuetek oraz nadania tytułu "Bank Nowoczesnych Rozwiązań" trzem zwycięskim bankom dokonano w wyjątkowym miejscu - na ziemi powidzkiej.
 
 

26 czerwca 2013NOWY MAGAZYN JUŻ WKRÓTCE

Już niebawem do prenumeratorów przesłany zostanie „Głos Banków Spółdzielczych”. W tym miesiącu będzie czekał także na wszystkich, którzy 28 czerwca będą uczestniczyć w Krajowym Święcie Bankowości Spółdzielczej.

24 maja 2013Głos klientów Warszawskiego Banku Spółdzielczego

Redakcja Głosu Banków Spółdzielczych stara się być zawsze blisko sektora spółdzielczego. Zgodnie z tym założeniem zainagurowaliśmy nową inicjatywę mającą na celu „oddanie Głosu” klientom Banków Spółdzielczych. Głos przekazywany był dosłownie i w przenośni.

[ 1 ]

Partnerzy