Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Tag: gbs-bank

10 kwietnia 2014GBS Bank: kampania "Szacunek i Wsparcie"

Powrót do rzeczywistości po misji to prawdziwe wyzwanie. Najtrudniej jest gdy nie możesz na nikogo liczyć - tak mówią szczecińscy żołnierze i weterani misji w Afganistanie.

08 kwietnia 2014GBS Bank wspierał Maraton Dębnowski

Było wszystko, słoneczna pogoda i tłumy widzów dopingujących maratończyków na każdym kilometrze biegu. To już 41 Maraton w Dębnie. Można napisać śmiało, że już kolejny przeszedł do historii. Trasa podobnie jak w roku ubiegłym przebiegała na dwóch małych pętlach ulicami miasta oraz dwóch dużych pętlach na trasie Dębno–Dargomyśl–Cychry-Dębno.Jak co roku GBS Bank wspierał imprezę.

14 marca 2014Nowoczesna usługa GBS Banku nagrodzona!

GBS Bank otrzymał wyróżnienie  w kategorii Bezpieczeństwo w bankowości elektronicznej w VII edycji konkursu Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2013 Gazety Bankowej.

11 lutego 2014GBS Bank w Media Planet

GBS Bank znalazł się w gronie 16 banków, które posiadają aplikację mobilną na telefon. Informacja na ten temat ukazała się gazecie Rzeczpospolita Media Planet.

31 grudnia 2013GBS Bank: ekologiczne działania banku w Super Expressie

W dziale Super Expressu, SuperEko, ukazał się wywiad ze Zbigniewem Wielgoszem, prezesem zarządu GBS Banku. Dotyczy on proekologicznych działań banku oraz jego oferty dla klientów zainteresowanych budową domów energooszczędnych i przyjaznych środowisku.

16 grudnia 2013Śniadanie biznesowe z GBS Bank

Po serii kolacji biznesowych zorganizowanych dla przedsiębiorców przez GBS Bank przy współpracy z Grupą Kapitałową DSA Financial Group SA. nadszedł czas na śniadanie. Organizatorzy tym razem wybrali gościnne progi, słynącej z przepysznego żurka, restauracji Piastowskiej w Chojnie. Choć było to śniadanie nie mogło zabraknąć żurkowego specialite.
 

05 grudnia 2013Kalendarz pulpitowy od GBS Banku

Kolejny raz GBS Bank potwierdził, że wspiera ekologiczne rozwiązania. Tym razem poprzez kalendarz on-line przygotowany dla klientów.

03 grudnia 2013„Zbliżone = Zapłacone” w GBS Banku

W naszych portfelach częściej widać karty płatnicze niż gotówkę, przerzucamy się na bankowość internetową, a z racji posiadania coraz większej ilości smartfonów czy „prowadzenia” życia na portalach społecznościowych jesteśmy również bardziej mobilni.

22 listopada 2013Sportowo-bankowe odblaski

Prezydent RP podpisał  ustawę dotyczącą obowiązku wyposażenia dzieci w elementy odblaskowe ubrania. W odpowiedzi Klub Sportowy Stali Gorzów wspólnie z GBS Bankiem sfinansował wyprodukowanie elementów odblaskowych w kształcie żużlowca.

18 października 2013GBS Bank przyjazny dzieciom

Kąciki zabaw dla najmłodszych składające się z kolorowych mebelków: stolików i krzesełek pojawiły się w placówkach GBS Banku w: Stargardzie, Szczecinie (I Oddział przy al. Boh. Warszawy), Dębnie oraz Barlinku.

03 września 2013Święto Chleba z GBS Bankiem

Obchody Lubuskiego Święta Chleba, które w tym roku było szczególnie uroczyste z uwagi na połączenie z obchodami Lubuskiego Święta Plonów wpierał GBS Bank.

[ 1 ]

Partnerzy