Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Tag: bank-spoldzielczy

16 marca 2014„Dance Show 2014” z SANBank

15 marca br. Nadsański Bank Spółdzielczy wspierał taneczne przedsięwzięcie, którego organizatorem była stalowowolska Szkoła Tańca "Merengue" Piotra Kiszki oraz Małgorzaty Garlickiej.

14 marca 2014Nowoczesna usługa GBS Banku nagrodzona!

GBS Bank otrzymał wyróżnienie  w kategorii Bezpieczeństwo w bankowości elektronicznej w VII edycji konkursu Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2013 Gazety Bankowej.

13 marca 2014Bank Spółdzielczy na balu

W lutym br. pracownicy, Rada oraz Zarząd Banku Spółdzielczego w Miliczu  uczestniczyli w dwóch balach charytatywnych.

12 marca 2014„Wierszyki łamiące języki”

Tak brzmiał tytuł projektu zainicjowanego przez logopedów dwóch placówek, Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie i Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nakle n/Not Filia w Szubinie – Hanny Lipińskiej i Jadwigi Erdmann. W ramach projektu 6 marca br. przeprowadzono I Przegląd Wierszy Logopedycznych. Bank Spółdzielczy w Szubinie był jednym ze sponsorów wydarzenia.

19 lutego 2014Bank Spółdzielczy w Limanowej: finał Loterii Autolokata IX

W piątek 14 lutego 2014 r. w Limanowskim Domu Kultury odbyło się zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej uroczyste zakończenie Loterii „Autolokata IX edycja” połączone z losowaniem nagród.

14 stycznia 2014"Dobre, bo Bialskie"!

W dniu 10 stycznia 2014 r. w bialskim Starostwie Powiatowym podczas międzynarodowej gali zostały wręczone nagrody "Dobre, bo bialskie”.  Jednym z pięciu zdobywców tego zaszczytnego tytułu został BANK SPÓŁDZIELCZY W MIĘDZYRZECU PODLASKIM!

03 grudnia 2013Akcja charytatywna „Gwiazdy dla Podkarpacia”

25 listopada 2013 r. wystartowała II edycja świątecznej akcji charytatywnej. Wybrani sportowcy w trakcie trwania akcji będą konkurować między sobą, wspierając w ten sposób wybrane domy dziecka, będące pod opieką fundacji pbs pomagam. Mecenasem przedsięwzięcia jest Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

29 listopada 2013Bank Spółdzielczy w Limanowej nominowany do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2013

Bank Spółdzielczy w Limanowej otrzymał nominację do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2013 w kategorii "Średni Przedsiębiorca". Nominację odebrał Prezes Zarządu Adam Dudek.

21 października 2013Bank Spółdzielczy w Ustce obchodzi 65-lecie

Październikowa uroczystość była okresem podsumowań drogi jaką Bank przebył w sektorze bankowości spółdzielczej. Jubileusz 65-lecia stanowił również doskonałą okazją do przypomnienia historii Banku.

18 października 2013GBS Bank przyjazny dzieciom

Kąciki zabaw dla najmłodszych składające się z kolorowych mebelków: stolików i krzesełek pojawiły się w placówkach GBS Banku w: Stargardzie, Szczecinie (I Oddział przy al. Boh. Warszawy), Dębnie oraz Barlinku.

11 października 2013„ESBANK z RAPEM z przedszkolakiem”

Pod tym tytułem w najbliższy poniedziałek 14 października odbędzie się IV edycja turnieju piłki nożnej przedszkolaków.

28 sierpnia 2013Nadsański Bank Spółdzielczy sponsorem  Dożynek Powiatu Niżańskiego

W niedzielę 25 sierpnia obchodzone były Dożynki Powiatu Niżańskiego, które w tym roku odbywały się na stadionie w Zarzeczu koło Niska. Nadsański Bank Spółdzielczy podczas imprezy dożynkowej prezentował swoje produkty bankowe oraz rozdawał atrakcyjne gadżety promocyjne.

23 sierpnia 2013Nowy layout witryny www.powislanski.pl

Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie rozwijając gamę produktów i usług nowoczesnej generacji, do których należą już m.in. FingerVein, Interfejs Mobilny, recycler biometryczny, 23 sierpnia br. uruchomił nową wersję strony internetowej.
 

[ 1 ]

Partnerzy