Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Tag: bank-spoldzielczy-w-limanowej

05 lutego 2014Artystycznie z bankiem spółdzielczym

Pozytywne wzorce, międzyludzkie relacje i  rozwijanie wśród dzieci i młodzieży szkolnej kreatywności to inwestycja w przyszłość, dlatego Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera organizowany corocznie Miejsko – Gminnego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych połączonego z zabawą karnawałową.

21 stycznia 2014Edukacja ekonomiczna w kosmosie

Wychowaj sobie klienta – to hasło przyświeca wielu firmom, mimo trudnych, kryzysowych warunków  prowadzenia biznesu. Długofalowa praca z klientem, szczególnie z dziećmi i młodzieżą to proces wymagający poświęceń, a pewność uzyskania z niego bezpośrednich profitów jest właściwie żadna. Mimo to, w minionym roku Banki - w tym Bank Spółdzielczy w Limanowej - rozwijały ofertę skierowaną do najmłodszych interesariuszy, zachęcając ich do poznawania świata finansów, aby zderzenie z nim w dorosłym życiu było przyjemnością i nie przyniosło bolesnych rozczarowań.  

12 lipca 2013„V Międzynarodowy Bieg Górski LIMANOWA FORREST”

Odbył się 7 lipca 2013 r. połączony był z obchodami Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości, którego sponsorem strategicznym był Bank Spółdzielczy w Limanowej.

[ 1 ]

Partnerzy