Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

12 lutego 2019Szkolenie KZBS „Finansowanie podmiotów gospodarczych, ryzyko kredytowe i szansa rynkowa – praktyczne wskazówki dla doradcy banku spółdzielczego"

W dniu 28 lutego br. w Warszawie KZBS organizuje szkolenie pt. „Finansowanie podmiotów gospodarczych, ryzyko kredytowe i szansa rynkowa – praktyczne wskazówki dla doradcy banku spółdzielczego”. Szkolenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 58 przy ul. Ogrodowej 58 w Warszawie.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez Pana Grzegorza Wącirza.

Celem szkolenia jest wskazanie na szanse i zagrożenia finansowania podmiotów gospodarczych (MŚP).

Produkty kredytowe są kluczowymi produktami z perspektywy prowadzenia biznesu banku. Niezależnie od ich formy (różne rodzaje kredytów, leasing, faktoring) stanowią najistotniejszy element aktywów banku. To powoduje, że działalność kredytowa jest ważna dla banków, gdyż jest głównym źródłem ich dochodów, ale jednocześnie może być główną przyczyną problemów w banku. Udzielenie kredytu jest również postrzegane jako duża szansa na nawiązanie szerszej współpracy z dotychczasowym klientem banku oraz pozyskanie nowych klientów. W obu tych przypadkach powinno to być jednocześnie rozpoczęcie procesu budowania relacji doradca (bank) - klient. Z tej perspektywy podkreślona zostanie odpowiedzialność doradców bankowych (krótkoterminowa presja planu musi być równoważona długoterminową odpowiedzialnością za bank/klienta).

Szkolenie dedykowane jest doradcom banków spółdzielczych.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: t.szymanski@kzbs.org do dnia 22 lutego  br. Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału posiadają Członkowie KZBS. Na podstawie wypełnionego formularza zostanie wystawiona faktura VAT.

UWAGA! Szkolenie odbędzie się tylko w przypadku uzyskania odpowiedniej liczby uczestników.

PROGRAM SZKOLENIA  

FORMULARZ SZKOLENIA  

Partnerzy