Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

05 lipca 2018ŚSB 2018: Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie

Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej to już coroczna tradycja tego sektora. To okazja do promocji banków spółdzielczych oraz zaakcentowania ich znaczącego miejsca wśród polskich banków. Tegoroczna uroczystość była dla naszego Banku wyjątkowo znacząca,  ponieważ rok 2018 to również jubileusz 20-lecia połączenia się 5-ciu banków spółdzielczych: Banku Spółdzielczego w Kwidzynie, w Gardei, w Sadlinkach, w Ryjewie oraz w Gronowie Elbląskim w Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie.

Kwidzyński Bank tegoroczne obchody święta zorganizował w formie pikniku rodzinnego dla pracowników Banku, a także zaproszonych gości: Członków Zarządów Banków Spółdzielczych, które uczestniczyły w procesie konsolidacji oraz Członków Rad Nadzorczych tych banków sprzed połączenia, a także Członków Spółdzielni najbardziej zaangażowanych w życie naszej instytucji. Piknik na łonie natury odbył się 30 czerwca na Terenach Rekreacyjno-Wypoczynkowych Miłosna.

Spotkanie było okazją do wspomnień i podziękowań zarówno dla pracowników, jak i wszystkich członków organów nadzorczych. Wspólna zabawa to świetna forma integracji, która wpływa pozytywnie na relacje zarówno w firmie, jak i relacje z Klientami i partnerami Banku.

Korzystając z okazji Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie życzy wszystkim Bankom Spółdzielczym zaufania i satysfakcji Klientów oraz prężnego rozwoju i trwałych relacji z lokalną społecznością.

Partnerzy