Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

11 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Zgierzu

W dniu. 10 czerwca br. Zarząd Banku Spółdzielczego w Zgierzu zaprosił Klientów i Pracowników do pięknie udekorowanej sali dawnego Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu na koncert solistów Teatru Muzycznego z Łodzi. Koncert zorganizowano z okazji 90-lecia istnienia Banku, włączając się tym  samym w tegoroczne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej.

Licznie przybyłych gości przywitała Prezes Zarządu p. Elżbieta Zytek. Koncert Artystów przedstawił i poprowadził koncert p. Zbigniew Macias, obok którego wystąpili p. Emilia Klimczak, p. Justyna Kopiszka i p. Michał Mielczarek przy akompaniamencie p. Danuty Antoszewskiej. W programie znalazły się znane i lubiane przeboje musicalowe, operetkowe i inne popularne utwory, przyjmowane z ogromnym aplauzem przez słuchaczy.

Publiczność nagradzała artystów gromkimi brawami, zaś na koniec występu owacją na stojąco!

Był to niezapomniany, wspaniały wieczór!

Bank dziękuje wszystkim Artystom i Publiczności za wspaniałe pełne artystycznych wzruszeń wydarzenie, które pięknie wpisało się w 90-letnią historię naszego Banku!

Relacja z koncertu przygotowana przez STVK Centrum jest dostępna na https://www.youtube.com/watch?time_continue=161&v=1Z7u35IZFi0

Partnerzy