Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

06 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Koronowie

W dniach 18-22 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Koronowie we wszystkich swoich placówkach obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej. W tych dniach do Banku przybyło wielu wspaniałych gości, dla których przygotowano mnóstwo niespodzianek, w tym słodki poczęstunek upieczony przez Członków Zarządu i Pracowników Banku.

Cały tydzień świętowania podzielono na 4 bloki tematyczne:

Podczas pierwszego dnia pod hasłem „Dzieci i młodzież w Banku” Bank Spółdzielczy w Koronowie odwiedziło kilkaset dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Wśród atrakcji przygotowanych dla nich było zwiedzanie Banku, możliwość zrobienia zdjęcia w fotelu Prezesa i Dyrektorów Banku, malowanie buziek małych Gości lub twarzy Pracowników Banku, a w Oddziale w Mroczy nawet rysowanie na ścianie. Dzieci zostawiły także pamiątki w postaci rysunków, na których zobrazowały jak widzą Bank Spółdzielczy w Koronowie oraz Święto Spółdzielczości Bankowej. Czas dzieciom umilała bankowa maskotka – Bankuś, z którym chętnie się fotografowały. 

Drugi dzień obchodów poświęcony był młodzieży ze szkół średnich i gimnazjów. Młodzież poza poznaniem  kulis pracy w Banku dowiedziała się jak rozpoznawać autentyczność pieniędzy. Zmierzyła  się także w konkursach, w których musiała oszacować ile pieniędzy jest w słoiku lub wskazać na podstawie zdjęcia banknotu z jakiego kraju jest to waluta. 

W trzecim dniu spółdzielczego święta Bank gościł tych, którzy aktywnie korzystają z bankowości internetowej i innych nowinek bankowych lub chcieliby rozpocząć tę przygodę, ale się boją lub nie wiedzą jak. Bank przygotował dla nich kilka krótkich prelekcji na tematy jak bezpiecznie korzystać z e-bankowości, kart płatniczych i kredytowych, aplikacji mobilnej, a także z innych funkcji bankomatu (różnych niż wypłata). 

Ostatni dzień Bank poświęcił seniorom, którzy licznie odwiedzili jego placówki i z miłą chęcią zdobywali wiedzę na temat płatności bezgotówkowych, jak korzystać z konta internetowego, bankomatu. Seniorzy, którzy odwiedzili Bank zarazili  pracowników pozytywną energią, której niejeden im zazdrości, a pokazy artystyczne w wykonaniu gości sprawiły wiele dodatkowych radości.

Bank dziękuje przybyłym gościom za przybycie i zaprasza do wspólnego świętowania w przyszłym roku!

Partnerzy