Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

03 października 2017Seminarium CEDUR dotyczące Rekomendacji H -  przeprowadzone na wniosek KZBS

W dniu 3 października br. w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym UOKiK w Warszawie, na wniosek Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, odbyło się szkolenie CEDUR pt. „Rekomendacja H – wdrożenie w sektorze banków spółdzielczych”.

KZBS wnioskując o zorganizowanie przedmiotowego seminarium, w celu uzyskania jak największej wartości praktycznej omawianych zagadnień przekazał do KNF liczne pytania dotyczące Rekomendacji H,  zgłoszone Związkowi wcześniej przez banki spółdzielcze.

Podczas szkolenia poruszone zostały zagadnienia z zakresu m.in. organizacji systemu kontroli wewnętrznej w bankach spółdzielczych z uwzględnieniem sposobu ich funkcjonowania (instytucjonalny system ochrony, zrzeszenie, banki działające samodzielnie), funkcji kontroli w bankach spółdzielczych, zapewnienia zgodności poprzez funkcję kontroli oraz zarządzania ryzykiem braku zgodności oraz audytu wewnętrznego.

Dziękujemy przedstawicielom UKNF za merytoryczne przeprowadzenie szkolenia oraz wszystkim uczestnikom za aktywny w nim udział.

 

Partnerzy