Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

13 listopada 2017SANBank sponsorem głównym Biegu Niepodległości

W sobotę 11 listopada w 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po raz 25 zorganizowano w Stalowej Woli Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego organizatorem był Katolicki Klub Sportowy „Victoria”, a sponsorem głównym Nadsański Bank Spółdzielczy.

SANBank jako propagator biegania i zdrowego spędzania wolnego czasu corocznie wspiera wydarzenie i zachęca mieszkańców miasta do sportowego świętowania Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

W sumie do rywalizacji przystąpiło około 700 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Bieg rozpoczął się od zawodów dzieci i młodzieży na różnych dystansach. Następnie odbył się Bieg Główny na dystansie 5 km, w którym wystartowało w zielonych koszulkach SANBanku 220 zawodników.

Bieg Niepodległości zakończył się dekoracją Biegu Głównego, podczas której Stanisław Kłapeć prezes Nadsańskiego Banku Spółdzielczego wraz z władzami miasta nagradzał zwycięzców dyplomami, medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi. Zwycięzcom kategorii OPEN został zawodnik KKS Victoria Stanisław Lebioda.

Partnerzy