Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

21 grudnia 2017SANBank będzie uczyć finansów w kolejnej Szkole w Nisku

W dniu 21 grudnia br. Nadsański Bank Spółdzielczy podpisał umowę o współpracy w zakresie realizacji działań edukacyjnych z Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Nisku.
 
W ubiegłym roku Bank po raz pierwszy podjął taką współpracę z Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, a od września 2017r. został partnerem projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL, w którym pracownicy-wolontariusze uczą świadomego i bezpiecznego korzystania z produktów i usług finansowych w Szkołach.
 
Edukacja i wiedza finansowa mają kluczowe znaczenie w dorosłym życiu każdego człowieka. Należy je krzewić od najmłodszych lat, dlatego reprezentując sektor finansowy czujemy się odpowiedzialni za właściwą edukację dzieci i młodzieży w naszym regionie. Z satysfakcją podejmujemy dziś współpracę z kolejną Szkołą, po to, aby w młodych ludziach kształtować dobre nawyki w zarządzaniu finansami – powiedział Prezes Zarządu Banku Stanisław Kłapeć
 
To dla nas bardzo ważny dzień, ponieważ dzięki porozumieniu oferta edukacyjna naszej Szkoły zostanie wzbogacona o lekcje finansów, które będą prowadzone przez wykwalifikowanych bankowców, a uczniowie będą mieli możliwość odwiedzania Banku i poznania jego praktycznej strony funkcjonowania – powiedział Dyrektor Szkoły Jerzy Stelmach.

Partnerzy