Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

29 października 2018Ruszyły zapisy na szkolenie KZBS pt. "Zmiany w prawie podatkowym od 1 stycznia 2019 r."

Krajowy Związek Banków Spółdzielczych organizuje dwa terminy szkolenia pt. „Zmiany w prawie podatkowym od 1 stycznia 2019 r.”, które odbędą się w dwóch lokalizacjach - w dniu 19 listopada br. w Krakowie oraz w dniu 10 grudnia br. w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do udziału.
 
I termin - „Zmiany w prawie podatkowym od 1 stycznia 2019 r.” w dniu 19 listopada br. w siedzibie PricewaterhouseCoopers (PwC) w Kompleksie Biurowym High5ive - Budynek E, ul. Pawia 7 w Krakowie. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez ekspertów z PricewaterhouseCoopers (PwC) - Macieja Małka i Marka Zdziecha. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 359 zł netto/os + VAT dla Członków KZBS oraz 699 zł netto/os + VAT dla pozostałych uczestników. W przypadku uczestnictwa w szkoleniu trzech lub więcej osób z jednego Banku koszt udziału w szkoleniu wynosi 299 zł netto/os + VAT dla Członków KZBS oraz 599 zł netto/os + VAT dla pozostałych uczestników.
 
II termin - „Zmiany w prawie podatkowym od 1 stycznia 2019 r.” w dniu 10 grudnia br. w sali konferencyjnej PricewaterhouseCoopers (PwC) przy ul. Lecha Kaczyńskiego 14 w Warszawie. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez ekspertów z PricewaterhouseCoopers (PwC) - Macieja Małka i Marka Zdziecha. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 359 zł netto/os + VAT dla Członków KZBS oraz 699 zł netto/os + VAT dla pozostałych uczestników. W przypadku uczestnictwa w szkoleniu trzech lub więcej osób z jednego Banku koszt udziału w szkoleniu wynosi 299 zł netto/os + VAT dla Członków KZBS oraz 599 zł netto/os + VAT dla pozostałych uczestników.
 
UWAGA! Zmiana II terminu szkolenia: odbedzie się ono 10 grudnia, a nie - jak wstępnie podawaliśmy - 11 grudnia br.

Koszt szkolenia obejmuje rezerwację miejsca dla uczestnika, certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, materiały szkoleniowe oraz wyżywienie. Warunkiem uczestnictwa w obu szkoleniach jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: t.szymanski@kzbs.org do dnia 9 listopada br. (I termin) oraz 30 listopada br. (II termin).

UWAGA! Grupa szkoleniowa liczy maksymalnie 35 osób. Szkolenie odbędzie się tylko w przypadku uzyskania odpowiedniej liczby uczestników.

Poniżej załączamy programy oraz formularze zgłoszeniowe dla obu szkoleń.

Program 19.11.2018  

Program 10.12.2018  

Formularz 19.11.2018  

Formularz 10.12.2018  

 

 

Partnerzy