Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

10 października 2018Rusza kampania Warto Bezgotówkowo

Kolejny raz zapraszamy do włączenia się w kampanię Warto Bezgotówkowo, której celem jest upowszechnienie stosowania płatności elektronicznych i zastąpienie części transakcji gotówkowych elektronicznymi instrumentami płatniczymi, czyli: kartami płatniczymi, przelewami, blikiem oraz płatnościami mobilnymi.

Patronat Honorowy nad kampanią objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwo Finansów. Ponadto, podobnie jak w ubiegłym roku, kampanię wspiera Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, a patronat medialny nad nią objął magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”.

Tegoroczna edycja kampanii Warto Bezgotówkowo będzie obejmowała akcję informacyjno-edukacyjną i indywidualne aktywności partnerów. W związku z tym organizatorzy kampanii zachęcają banki spółdzielcze do włączenia się we współpracę w proponowaniu tego wydarzenia poprzez informowanie w terminie 15 – 19 października br. swoich klientów o korzyściach wynikających z obrotu bezgotówkowego.

Zachęcamy do odwiedzenia dedykowanej wydarzeniu strony internetowej wartobezgotowkowo.pl oraz zarejestrowania w zakładce „Dla Partnerów” działań, które w ramach „Dnia Płatności Bezgotówkowych” planują Państwo podjąć.

  • Organizatorzy kampanii na stronie wartobezgotowkowo.pl w zakładce „dla Partnerów” udostępnili (do dnia 12 października br.) szereg banerów i infografik, które mogą Państwo swobodnie wykorzystywać w swoich działaniach. Na bieżąco zamieszczane są tam również informacje prasowe oraz teksty eksperckie.
  • Jednym z elementów włączenia się w Dzień Płatności Bezgotówkowych może być informowanie o konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych pt. „Wizja przyszłości płatności bezgotówkowych w Polsce”. Wszelkie informacje oraz materiały znajdują się na stronie internetowej kampanii w zakładce „Konkurs”.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem koordynatora projektu (Warszawski Instytut Bankowości) Panem Bartłomiejem Majewskim tel. 696 350 341, e-mail: bmajewski@wib.org.pl

Wspólnie pokażmy, że obrót bezgotówkowy to nie tylko symbol nowoczesności, lecz także korzyść – zarówno  w wymiarze społecznym, jak i finansowym. Pokażmy, że #WartoBezgotówkowo.

 

Partnerzy