Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

25 października 2017Promocja BS Milicz podczas Odłowów na Ostoi

W dniach 7 i 8 października br. na Ostoi pod Miliczem odbyły się doroczne Odłowy – jedna z najbardziej spektakularnych imprez plenerowych w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Bank Spółdzielczy w Miliczu był nie tylko jednym z głównych sponsorów imprezy organizowanej przez Gospodarstwo Rybackie Milicz, ale również jak co roku zorganizował stoisko promocyjne.

Zielony namiot Banku Spółdzielczego w Miliczu stanął wśród namiotów wystawców spod znaku Dolina Baryczy Poleca oraz innych stoisk promocyjnych, oferujących produkty lokalne i rękodzieło. Klientom pracownicy milickiego Oddziału i Filii w Sułowie rozdawali ulotki na temat oferty promocyjnej Banku, gazetkę jubileuszową oraz atrakcyjne gadżety z logo Banku Spółdzielczego w Miliczu – piłki, balony, wiatraczki, smycze i długopisy, po które ustawiała się długa kolejka. Dzieci by zdobyć piłkę, musiały wykonać rysunek, a młodsze – pomalować kolorowankę.

Mimo deszczowej aury impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców powiatu milickiego oraz przyjezdnych gości i turystów. Nic dziwnego – w tym pięknym miejscu mogli oni oglądać na żywo, jak odławiane są na Stawach Milickich ryby słodkowodne, a potem kupić świeżą rybę lub jedną z przepysznych potraw serwowanych przez okoliczne restauracje w punktach gastronomicznych. Dania z karpia, lina czy jesiotra, zupa rybna czy rarytasy takie jak wędzony sum lub karp cieszyły się ogromnym powodzeniem, a jedzone przy dźwiękach występujących na żywo zespołów ludowych smakowały jeszcze bardziej.

Partnerzy