Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Partnerzy biznesowi

Concordia Ubezpieczenia

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu klientów i partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 bankami otaczając ochroną ponad 200 tysięcy kredytobiorców.
 
Concordię Ubezpieczenia tworzą: Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital S.A., które w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie.
 
- Kluczową grupę partnerów stanowią dla nas banki spółdzielcze, z którymi współpracujemy praktycznie od początku naszej działalności.  Chcemy, aby nasi partnerzy czuli się bezpieczni i byli przekonani, że Concordia Ubezpieczenia zapewniała i będzie zapewniać solidne rozwiązania dla sprzedaży ubezpieczeń w sektorze bankowości spółdzielczej. – mówi Tomasz Kromolicki – Dyrektor Biura Bancassurance w Concordii Ubezpieczenia
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, biznesu, osób prywatnych i wreszcie – bankowości spółdzielczej.
 
- Naszym celem jest być blisko naszych partnerów. Reagować na ich zmieniające się potrzeby i oczekiwania. Dostarczać im narzędzi i rozwiązań zapewniających ciągłość biznesową. - podsumowuje Tomasz Kromolicki.

Partnerzy