Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

25 kwietnia 2017 XVI Edycja Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej” rozstrzygnięta!

Rozstrzygnięto XVI Edycję Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”, którego organizatorem jest Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Banki, które wzięły udział w Konkursie przekazały łącznie blisko 4,5 mln zł na rzecz lokalnych społeczności.

Wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas uroczystej inauguracji obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, która odbędzie się 21 czerwca br. w Warszawie.

Głównym celem Konkursu jest promowanie i wyróżnienie banków spółdzielczych wykazujących się zaangażowaniem społecznym i wspieraniem inicjatyw społeczności lokalnych. Plebiscyt jest także podkreśleniem wyjątkowej specyfiki reprezentowanej przez sektor bankowości spółdzielczej, stanowiącej swoiste świadectwo troski, nie tylko o rozwój własny, ale i o rozwój społeczeństw lokalnych, będących ich ostoją.

Warto podkreślić, iż w tegorocznej Edycji Konkursu zwycięski i wyróżnione banki spółdzielcze otrzymają znaki „Bank spółdzielczy służący społeczności lokalnej”, którymi będą mogli posługiwać się we wszystkich materiałach promocyjnych, reklamowych oraz w elektronicznych kanałach komunikacji.

Partnerzy