Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

03 lutego 2014Nagrodzono Banki Przyjazne dla Przedsiębiorców!

W piątek, 31 stycznia br. ogłoszono wyniki konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”. Już po raz 15. organizatorem konkursu jest Krajowa Izba Gospodarcza oraz Polsko – Amerykańska Fundacja Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw.
 
W uroczystości wzięły udział banki spółdzielcze oraz uniwersalne, które po przejściu dwuetapowej weryfikacji konkursowej otrzymały Godło Promocyjne Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców. Podsumowania dotychczasowych edycji dokonał Andrzej Arendarski – prezes Krajowej Izby Gospodarczej. W wystąpieniu wskazał na zmianę świadomości zarządzających bankami w kwestii finansowania małych i średnich przedsiębiorstw. „Czas ostatnich kilkunastu lat to proces wzajemnej edukacji, precyzowania potrzeb, dążenia do rozwoju” – podkreślił. Godło Promocyjne Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców przyznawane jest instytucjom finansowym, które charakteryzują się rzeczowym podejściem i zrozumieniem specyfiki problemów przedsiębiorców. Otrzymują je banki, które dokonały niezbędnego wysiłku, w celu pojawiających się możliwości budowy silnych więzi z sektorem MSP, zarówno przy wykorzystaniu nowych technologii, jak i potencjału ludzkiego.
 
W tegorocznej edycji tytuł Laureata Konkursu w kategorii banki spółdzielcze i małe banki lokalne otrzymał Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie. Kapituła XV edycji Konkursu poza przyznaniem tytułu Laureata Konkursu nagrodziła 25 banków spółdzielczych przyznając Platynowe i Diamentowe Statuetki, Wyróżnienia Honorowe, tytuły Profesjonalny Doradca Bankowości Spółdzielczej oraz Godła Promocyjne ze Złotymi Gwiazdami oraz Godła Promocyjne.
 
Patronat medialny nad konkursem objął magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z wydarzenia zawierającą listę wszystkich zwycięzców konkursu. Relacja zostanie opublikowana w styczniowo-lutowym numerze.

Partnerzy