Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

21 marca 2018Mistrzostwa Polski Bankowców – Bieg Filipidesa w Pasłęku

Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku od wielu lat wspiera jedną z największych imprez biegowych w regionie – Bieg Filipidesa. Rokrocznie udział w biegu bierze kilkuset uczestników z kraju i zagranicy. Wśród biegaczy są zarówno amatorzy, sympatycy biegania jak również profesjonalni zawodnicy, odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej. 

Bieg Filipidesa od 2009 roku objęty jest patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i odbywa się na atestowanej trasie. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniu 26 maja. W ramach biegu prowadzona będzie klasyfikacja 4 Mistrzostw Polski Bankowców, której patronuje Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy. Dotychczas w ramach trzech edycji tych branżowych mistrzostw w zawodach udział wzięło kilkudziesięciu zawodników reprezentujących naszą grupę zawodową. Mamy nadzieję, że i w tym roku będzie nas spora gromada.

W związku z tym, że także wśród bankowców jest wielu zwolenników tego rodzaju sportu, mamy przyjemność serdecznie zaprosić wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego sympatycznego miasta i wzięcia czynnego udziału w tym sportowym święcie.

Więcej szczegółów uzyskacie Państwo na stronie www.biegfilipidesa.pl, tam również można dokonać rejestracji.

 

 

Partnerzy