Prawo Materiały z prac Zespołu Międzyzrzeszeniowego
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Materiały z prac Zespołu Międzyzrzeszeniowego

16 lipca 2013NOWY PROJEKT MINISTERSTWA FINANSÓW -  NOWELIZACJI USTAWY O FUNKCJONOWANIU BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH I BANKACH ZRZESZAJĄCYCH

W ramach prac prowadzonych na forum Grupy Roboczej przy Ministerstwie Finansów (obejmującej przedstawicieli Zespołu Międzyzrzeszeniowego ds. regulacji prawnych i współpracy realizowanej oraz przedstawicieli Ministerstwa Finansów, KNF, BFG, NBP, KZBS i ZBP), został przygotowany przez Ministerstwo Finansów zaktualizowany projekt ustawy realizującej wdrożenie Dyrektywy CRD IV w sektorze banków spółdzielczych.

28 maja 2013

Zespół Międzyzrzeszeniowy ds. zmian prawnych przedstawił w Ministerstwie Finansów zmodyfikowany projekt ustawy

Zespół Międzyzrzeszeniowy ds. zmian prawnych przedstawił w Ministerstwie Finansów zmodyfikowany projekt ustawy nowelizującej Ustawę z dnia 7 grudnia 2000 r. o funkcjonowaniu banków spółdzielczych, ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających.


10 maja 2013Materiały Grupy Roboczej

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami Grupy Roboczej.

23 kwietnia 2013Grupa Robocza przy Ministerstwie Finansów kontynuuje prace nad projektem nowelizacji Ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych

Krajowy Związek Banków Spółdzielczych informuje że w nawiązaniu do  prac prowadzonych na forum Zespołu Międzyzrzeszeniowego ds. regulacji prawnych, w drugim tygodniu maja br. odbędzie się kolejne spotkanie członków Zespołu z przedstawicielami Ministerstwa Finansów oraz Komisji Nadzoru Finansowego, w trakcie którego będą omawiane projekty regulacji związanych ze złagodzeniem skutków implementacji Dyrektywy CRD IV.

19 kwietnia 2013Uchwalenie Dyrektywy CRD IV oraz rozporządzenia CRR

W związku z uchwaleniem przez Parlament Europejski w dniu 16 kwietnia br. regulacji Dyrektywy CRD IV oraz  Rozporządzenia CRR załączamy dla Państwa pismo informacyjne z opisem podstawowych zmian prawnych oraz przetłumaczone na język polski regulacje Dyrektywy CRD IV oraz  Rozporządzenia CRR .

11 kwietnia 2013Aktualny projekt nowelizacji przekazany do konsultacji w Ministerstwie Finansów

W trakcie prac Zespołu Międzyzrzeszeniowego ds. regulacji prawnych i współpracy realizowanej w tym zakresie z Ministerstwem Finansów, KNF, BFG, NBP i ZBP został opracowany uzupełniony projekt nowelizacji Ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych. Zapraszamy do zapoznania się z załącznikami.

29 marca 2013Uzupełniony projekt nowelizacji Ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych

21 marca 2013Uwagi do projektu ustawy o zmianie ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych, ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających

18 marca 2013Uzupełniające Założenia

18 marca 2013Projekt Regulacji

18 marca 2013Pismo KNF

[ 1 ]

Partnerzy