Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

14 czerwca 2018KZBS poleca: studia z zakresu przywództwa strategicznego na Uniwersytecie w Loughborough w Wielkiej Brytanii

Przywództwo strategiczne – trzyletni program studiów magisterskich w niepełnym wymiarze godzin to tegoroczna oferta Uniwersytetu w Loughborough, przygotowana w porozumieniu z członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB) The Building Societies Association. KZBS rekomenduje bankom spółdzielczym rozważenie możliwości wzięcia udziału w tym programie studiów, zwłaszcza w kontekście ich planów sukcesji.

Proponowane studia są przeznaczone dla „liderów jutra”, którzy będą pracować w sektorze finansów. Ich celem jest wyposażyć uczestników w umiejętności i wiedzę, których potrzebują, aby sprostać wyzwaniom z zakresu strategii i zarządzania, tak niezbędnym na konkurencyjnym i  mocno regulowanym rynku. Moduły, które składają się na program, obejmują m.in. następujące tematy: ryzyko w zarządzaniu, zarządzanie, analiza otoczenia konkurencyjnego, trendy rynkowe, podejmowanie decyzji, wpływ i reakcje na regulacje, budowanie odporności organizacyjnej itd.

Po ukończeniu 3-letniego programu studiów, ich uczestnicy otrzymają tytuł zawodowy magistra z zakresu strategicznego przywództwa, nadany przez Uniwersytet w Loughborough, a także potwierdzenie kwalifikacji zawodowych od Chartered Management Institute (CMI).

Studia rozpoczną się w październiku br. na Uniwersytecie w Loughborough w Wielkiej Brytanii. Udział w studiach jest odpłatny. Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do 13 lipca br.

Poniżej dostępny jest folder prezentujący ofertę studiów:

ZAŁĄCZNIK

Partnerzy