Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

21 sierpnia 2018Konkurs o przyznanie certyfikatu Znaku Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018

W dniu 16 sierpnia br. Minister  Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił Konkurs o przyznanie certyfikatu Znaku Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018. Konkurs kierowany jest do spółdzielni socjalnych osób fizycznych oraz podmiotów ekonomii społecznej korzystających ze zwrotnego wsparcia finansowego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem Konkursu jest wyróżnienie tych podmiotów, które z powodzeniem łączą działalność ekonomiczną ze społecznym zaangażowaniem. Zgodnie z założeniami Konkursu przyznane w nim certyfikaty mają przyczynić się do budowy marki konkretnych podmiotów oraz całego sektora ekonomii społecznej. Nabór wniosków trwa do 12 września br.

Dla laureatów Konkursu przewidziano nagrody w postaci pakietów wsparcia. Uroczyste ich wręczenie zaplanowano w programie Ogólnopolskiego Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej, które odbędzie się w dniach 24 – 25 października br. Wydarzenie to będzie stanowiło doskonałą okazję dla podmiotów ekonomii społecznej do promocji swojej działalności.

Więcej informacji na temat Konkursu oraz regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo po kliknięciu w poniższy link: http://www.ekonomiaspoleczna.gov.pl/Znaki,Jakosci,Ekonomii,Spolecznej,i,Solidarnej,2018,-,ogloszenie,konkursu,4076.html

Partnerzy