Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

23 kwietnia 2018Konkurs KZBS: „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować o kolejnej, XVII Edycji Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”.
 
Głównym celem Konkursu jest promowanie i wyróżnienie banków spółdzielczych wykazujących się zaangażowaniem społecznym i wspieraniem inicjatyw społeczności lokalnych. Plebiscyt jest także sposobem na podkreślenie wyjątkowej specyfiki sektora bankowości spółdzielczej, stanowiącej swoiste świadectwo troski, nie tylko o rozwój własny, ale i o rozwój społeczeństw lokalnych. Udział w Konkursie polega na podsumowaniu wszystkich aktywności społecznych banków spółdzielczych oraz wyróżnieniu tych, które wykazują się największym zaangażowaniem, wyrażonym poprzez aktywne wspieranie inicjatyw społeczności lokalnych.
 
REGULAMIN
ZGŁOSZENIE
 
Zachęcamy do składania Zgłoszeń, w terminie do 25 maja br. Jednocześnie informujemy, iż wzorem poprzednich edycji, oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas uroczystej inauguracji centralnych obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej, która odbędzie się 20 czerwca br. w Warszawie.

Partnerzy