Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

22 lutego 2017Konkurs „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”

Rozpoczęła się XVIII edycja konkursu „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców – Bankowa Nagroda Jakości” skierowanego do sektora finansowego. Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”.
 
W konkursie  organizowanym przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” przy Krajowej Izbie Gospodarczej oceniane są przede wszystkim indywidualne podejście do klienta z sektora MSP, nowoczesność stosowanych rozwiązań, wiarygodność placówki i co najważniejsze merytoryczne przygotowanie jej pracowników. „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” ma już 17-letnią tradycję, którą organizator  z dumą kontynuuje przy jednoczesnym wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań i zwiększonej puli korzyści dla jego uczestników. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie banki, które świadczą usługi z zakresu obsługi finansowej małych i średnich przedsiębiorstw.
 
Główne cele Konkursu to:
• wspieranie budowy wysokiej kultury współpracy pomiędzy instytucjami finansowymi a przedsiębiorcami,
• tworzenie klimatu wzajemnego zaufania,
• popularyzowanie innowacji wprowadzanych w instytucjach finansowych, zmierzających do lepszego zaspokojenia potrzeb finansowych małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz uzyskanie synergicznego efektu rozwojowego banków, jak i sektora MSP w Polsce,
• wyróżnienie tych instytucji finansowych, które dokonały poważnego wysiłku w celu poszerzenia dostępności swoich usług dla małych i średnich przedsiębiorstw.
 
Podczas XVII edycji wraz z ekspertami oraz przedstawicielami sektora bankowego wprowadzono nową formułę Konkursu. Dzięki zastosowanym modyfikacjom przede wszystkim zmniejszył się stopień zaangażowania w przygotowanie niezbędnej do oceny Banku dokumentacji, a badanie uczestników w ramach II etapu po raz pierwszy w historii Konkursu przeprowadzono w oparciu o wizyty tajemniczych klientów w placówkach Banku. Wprowadzone zmiany będą kontynuowane podczas XVIII edycji.
 
Więcej informacji na temat formuły i poszczególnych etapów Konkursu przeczytają Państwo na stronie internetowej jego organizatora www.bankprzyjazny.pl oraz otwierając poniższy plik:

XVIII edycja Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców  (0 B)

Partnerzy