Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

29 września 2017Kongres Gmin Wiejskich już w październiku!

W dniach 19-20 października br. odbędzie się XVII Kongres Gmin Wiejskich, którego organizatorem jest Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej. W związku z tegoroczną tematyką Kongresu oraz chęcią zaangażowania całego środowiska działającego na terenach wiejskich Przewodniczący Związku Gmin Wiejskich Marek Olszewski serdecznie zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniu przedstawicieli banków spółdzielczych.

„(…) zgodnie z naszym hasłem NIC O NAS BEZ NAS, potrzebujemy poparcia i bezpośredniego zaangażowania całego środowiska funkcjonującego na obszarach wiejskich by jeszcze lepiej reprezentować wspólne interesy. XVII Kongres Gmin Wiejskich, nie będzie jednym z wielu spotkań. Nasz Kongres wyróżnia się dedykowanym programem dla gmin i środowisk działających na obszarach wiejskich, przygotowany zgodnie z ich oczekiwaniami. Bezcenną wartością Kongresu jest jednoczenie całego środowiska celem wspólnego oddziaływania na kształt i wymiar przyszłych zmian. Dlatego do naszych debat zapraszamy przedstawicieli rządu i parlamentu. W tematyce XVII Kongresu postawiliśmy mocny akcent na zagadnienia ustrojowe związane ze strategią rozwoju obszarów wiejskich. Na Forum Liderów Banków Spółdzielczych, Ryszard Zarudzki, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zapowiedział, że na Kongresie będzie pierwsza, oficjalna prezentacja programu strategicznego „Pakt dla obszarów wiejskich” i zapraszał przedstawicieli Banków Spółdzielczych do udziału w debacie kongresowej w dniu 20 października” – czytamy w liście skierowanym na ręce Prezes Zarządu KZBS Krystyny Majerczyk-Żabówka, a zachęcającym do udziału w tytułowym wydarzeniu.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Kongresie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wydarzenia dostępnymi pod poniższym linkiem:

http://zgwrp.pl/aktualnosci/zaproszenia/1195-xvii-kongres-gmin-wiejskich-19-i-20-pazdziernika-2017r-zapraszamy

Partnerzy