Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

11 kwietnia 2018Józef Mitura przeszedł na emeryturę

W dniu 10 kwietnia br. odbyła się uroczystość zakończenia pracy zawodowej oraz nadania tytułu honorowego prezesa Banku Spółdzielczego w Brodnicy Panu Józefowi Miturze.

Na zaproszenie Rady Nadzorczej i Zarządu Banku Spółdzielczego w Brodnicy przybyło wielu znamienitych gości, w tym m.in. reprezentanci Banku BPS, Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS, Związku Banków Polskich, Krajowej Rady Spółdzielczej, przedstawiciele władz lokalnych, zaprzyjaźnione z brodnickim Bankiem banki spółdzielcze oraz jego klienci. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych reprezentował Wiceprezes Zarządu, Jan Grzesiek.

Podczas uroczystości odbyła się projekcja filmu „Bank Spółdzielczy w Brodnicy wczoraj a dziś”, prezentującego historię Banku opowiedzianą przez jego Prezesa. Podsumowano również okres zmian jakie zaszły w ostatnim czasie w Banku prowadzące go do samodzielnej działalności. Ważnym punktem wydarzenia była laudacja przewodniczącego Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Brodnicy, Pana Marka Pesta, po której nastąpiło oficjalne nadanie tytułu honorowego prezesa Banku Spółdzielczego w Brodnicy, Panu Józefowi Miturze oraz przekazanie sztandaru Banku Panu Aleksandrowi Mikołajczakowi, który od 1 kwietnia br. pełni funkcję Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Brodnicy.

Zarówno podczas laudacji, jak i kolejnych wystąpień, gratulacji oraz podziękowań wielokrotnie podkreślano, że pozycja Banku Spółdzielczego w Brodnicy to wynik pracy i zaangażowania świetnie dobranej i odpowiednio wykwalifikowanej kadry pracowników oraz odważnych decyzji, zarządzającego Bankiem przez 33 lata Prezesa, którego nazwano managerem gospodarczym regionu.

Uroczystość swoim występem uświetniła Pani Alicja Majewska, która zaśpiewała przy akompaniamencie Włodzimierza Korcza i kwartetu smyczkowego.

Poniżej prublikujemy link do filmu „Bank Spółdzielczy w Brodnicy wczoraj a dziś”:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=I0r_xl7Ywqc

 

Partnerzy