Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

16 sierpnia 2017Jakie są polskie banki spółdzielcze? – materiał audio

Kolejnej odpowiedzi na tytułowe pytanie najlepiej poszukać u samego źródła. Tym razem na pytania dziennikarza Pawła Oksanowicza odpowiada Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Reszlu.

Zanim jednak usłyszymy panią Bożenę Ładosz, prezes Banku Spółdzielczego w Reszlu, posłuchajmy rozmowy, przeprowadzonej na przystanku autobusowym w miejscowości Łężany niedaleko Reszla, z klientką Banku – Małgorzatą Czechowską.

wypowiedź klientki Banku (plik audio)

W 2016 roku reszelski Bank Spółdzielczy kupił od Banku Polskiej Spółdzielczości budynek na placówkę w Kętrzynie, do której wybierała się pasażerka autobusu. Nowy odział banku został szybko wyremontowany i oddany do użytku. Oto jaki efekt tego rozwoju zauważa Bożena Ładosz, prezes Banku Spółdzielczego w Reszlu:

wypowiedź Prezes Zarządu  (plik audio)

Bank Spółdzielczy w Reszlu działa na terenie województwa warmińsko - mazurskiego w sześciu placówkach: w Reszlu, Bisztynku, Korszach, Barcianach, Srokowie i Kętrzynie. W lutym tego roku obchodził 70-ta rocznicę powstania.

Relacja powstała z inicjatywy KZBS. Banki Spółdzielcze zainteresowane zaprezentowaniem w mediach KZBS swoich instytucji oraz podzieleniem się dobrymi praktykami i doświadczeniami z innymi proszone są o kontakt z Biurem KZBS pod numerem telefonu (22) 875 30 42.

Partnerzy