Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

21 maja 2019Lwów i nasza dusza, spółdzielców dusza

W majowy długi  weekend, załoga Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie wraz z  Przedstawicielami działającymi w organach Banku i Klientami postanowili wyjechać do Lwowa, by oddać cześć i złożyć hołd pamięci prekursorowi spółdzielczości, doktorowi Franciszkowi Stefczykowi. Członkowie Zarządu złożyli wieniec na mogile Stefczyka oddając mu pokłon, człowiekowi powszechnie szanowanemu i poważanemu. Przytoczono Jego notę biograficzną.

03 kwietnia 2019Mistrzostwa Polski Bankowców – Bieg Filipidesa w Pasłęku

Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku od wielu lat wspiera jedną z największych imprez biegowych w regionie – Bieg Filipidesa. Rokrocznie udział w biegu bierze kilkuset uczestników z kraju i zagranicy. Wśród biegaczy są zarówno amatorzy, sympatycy biegania, jak również profesjonalni zawodnicy, odnoszący sukcesy na arenie międzynarodowej.

27 marca 2019Prezes Zarządu O.K. Banku Spółdzielczego

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Knurowie informuje,  że Rada Nadzorcza Banku w dniu 26 marca 2019 r. po uzyskaniu pozytywnej opinii Komisji Nadzoru Finansowego z dnia  12 marca 2019 r. powołała Pana Dariusza Wójcika na stanowisko Prezesa Zarządu O.K. Banku Spółdzielczego.

06 marca 2019Uroczysty wernisaż

W dniu 22 lutego br. w Galerii Krakowskiego Banku Spółdzielczego odbył się uroczysty wernisaż wystawy znanego artysty profesora Juliusza Joniaka.

01 marca 2019Zakończyły się rozgrywki Limanowskiej Ligi Futsalu

Drużyna Banku Spółdzielczego w Limanowej, która brała udział w rozgrywkach Limanowskiej Ligi Futsalu w sezonie 2018/2019, walczyła dzielnie i w klasyfikacji końcowej uplasowała się na wysokim czwartym miejscu.

26 lutego 2019BS w Zgierzu wspiera kolarstwo górskie

W dniu 25 lutego br.  Bank Spółdzielczy w Zgierzy podpisał umowę sponsoringu z panem Arturem Miśkiewiczem - Zgierzaninem, trzykrotnym mistrzem Polski i dwukrotnym vice mistrzem Europy w kolarstwie górskim downhillu.

11 lutego 2019Głosujemy na „Osobowość Roku 2018”!

Kapituła plebiscytu „Osobowość Roku 2018” – w  kategorii BIZNES, doceniła zawodowe sukcesy i wkład w życie lokalnej społeczności, a w szczególności aktywną działalność, wspieranie lokalnych inicjatyw i współpracę z samorządami Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Koronowie Alicji Huczyńskiej. Zachęcamy do głosowania.

31 stycznia 2019Bank Spółdzielczy w Limanowej mecenasem wystawy

Rysunki trzech nastoletnich uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi zawisły na ścianach Miejskiej Galerii Sztuki tworząc wystawę, pt. „Piękno Dalekiego Wschodu”. Bank Spółdzielczy w Limanowej jest partnerem wydarzenia.

30 stycznia 2019Liczenie WOŚP w Międzypowiatowym Banku Spółdzielczym w Myszkowie

W niedzielę 13 stycznia br., jak co roku, od wielu już lat, pracownicy Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie przystąpili z ochotą, energią i zapałem do liczenia pieniędzy z puszek dostarczonych przez wolontariuszy ze sztabów: z Myszkowa, Koziegłów, Żarek, Niegowy i Poraja XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

09 stycznia 2019Nowa strona www.gbsbank.pl

Nowa odsłona witryny Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku – nowoczesność i funkcjonalność w najlepszym wydaniu.

05 grudnia 2018Globalizacja i lokalność – rozmowa Pawła Oksanowicza z Prezes Zarządu Vistula Bank Spółdzielczy Jolantą Łukasiak-Malicką

Banki spółdzielcze odniosły sukces. Nawet dla niezbyt uważnej osoby jeżdżącej po kraju charakterystyczne budynki, logo i kolory banków spółdzielczych rzucają się w oczy. BS-y są wszędzie, a biorąc pod uwagę, że sektor ten w skali Europy rozwija się od 2. połowy XIX wieku i porównując go do o wiele starszej bankowości komercyjnej, tym bardziej powinno się mówić o sukcesie.

20 listopada 2018Wyjątkowy koncert z okazji 20. rocznicy powstania limanowskiego Chóru


Bank Spółdzielczy w Limanowej, który przywiązuje dużą wagę do współpracy ze środowiskiem lokalnym, podejmuje się roli mecenasa i wspiera przedsięwzięcia kulturalne, w tym te realizowane przez limanowski chór.


14 listopada 2018Delegacja Banku Spółdzielczego w Limanowej uczciła 100. rocznicę odzyskania wolności

Bank Spółdzielczy w Limanowej od lat angażuje się i włącza w działania mające przypominać ważne dla naszego kraju wydarzenia. W niedzielę 11 listopada delegacja Banku uczestniczyła w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

08 listopada 2018Jubileusz 20-lecia limanowskiego Chóru

Chór Mieszany CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej, 17 listopada br. będzie świętował 20-lecie swego istnienia. Z tej okazji w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej odbędzie się uroczysty koncert. Bank Spółdzielczy w Limanowej, która od lat wspiera działania na rzecz kultury i lokalnej społeczności, znalazł się wśród sponsorów tego wydarzenia.

31 października 2018Pomnik Komendanta Józefa Piłsudskiego w sąsiedztwie Banku Spółdzielczego w Limanowej

W niedzielę 28 października br. w Limanowej odbyły się uroczyste obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, na które składały się uroczystość 100. rocznicy poświęcenia limanowskiego kościoła oraz odsłonięcie pomnika Komendanta Józefa Piłsudskiego.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy