Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Integracja

09 sierpnia 2018„X Festiwal Śliwki, Miodu i Sera” z udziałem Banku Spółdzielczego  w Limanowej  

W dniu 5 sierpnia br. w Laskowej odbył się tradycyjny Festiwal Śliwki, Miodu i Sera. Wydarzenie, związane z obchodami święta gminy Laskowa, co roku przyciąga wielu gości. Nie mogło zabraknąć także Banku Spółdzielczego w Limanowej, sponsora wydarzenia.

08 sierpnia 2018O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY na trasie 75. TOUR DE POLOGNE

Poczuliśmy się wyróżnieni w sposób szczególny dlatego też  uczestniczyliśmy już po raz kolejny w tym prestiżowym wydarzeniu sportowym. Przez nasze miasto 6 sierpnia br.  przebiegała trasa 3 etapu 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W  peletonie uczestniczyły kolarskie sławy z całego świata. Międzynarodowe wydarzenie sportowe, skompletowało  sympatyków sportu a w szczególności kolarstwa. Wyjątkowym punktem programu w Knurowie była ul. Kosmonautów przy której swoją siedzibę ma O.K. Bank Spółdzielczy a  która była również miejscem premii lotnej!

08 sierpnia 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera sportowców

Bank Spółdzielczy w Limanowej, który od wielu lat angażuje się w działania na rzecz sportu i wspiera finansowo liczne inicjatywy związane z promocją aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia, był Partnerem XVI edycji Międzynarodowych zawodów w biegu na orientację „Limanowa Cup”.

02 sierpnia 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej wsparł Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej

W dniu 27 lipca br. w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej miał miejsce pierwszy z dwóch koncertów organizowanych w ramach XXI Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej.  Partnerem przedsięwzięcia jest Bank Spółdzielczy w Limanowej.

27 lipca 2018O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY - ponownie kibicujemy

O.K. Bank Spółdzielczy zaprasza do aktywnego kibicowana podczas tegorocznej edycji Tour de Pologne.

17 lipca 2018XXI Letnie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej w Limanowej

Bank Spółdzielczy w Limanowej, który chętnie wspiera lokalne inicjatywy, w tym działania kulturalne, jest partnerem organizowanych w Limanowej Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej.

11 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Zgierzu

W dniu. 10 czerwca br. Zarząd Banku Spółdzielczego w Zgierzu zaprosił Klientów i Pracowników do pięknie udekorowanej sali dawnego Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu na koncert solistów Teatru Muzycznego z Łodzi. Koncert zorganizowano z okazji 90-lecia istnienia Banku, włączając się tym  samym w tegoroczne obchody Święta Spółdzielczości Bankowej.

09 lipca 2018ŚSB 2018: Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy

W dniu 2 lipca br. Pyrzycko-Stargardzki Bank Spółdzielczy obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej.

09 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej w Koźminku

W dniach 22 i 25 czerwca br. Bank Spółdzielczy Ziemi Kaliskiej w Koźminku zorganizował Święto Spółdzielczości Bankowej.

06 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Koronowie

W dniach 18-22 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Koronowie we wszystkich swoich placówkach obchodził Święto Spółdzielczości Bankowej. W tych dniach do Banku przybyło wielu wspaniałych gości, dla których przygotowano mnóstwo niespodzianek, w tym słodki poczęstunek upieczony przez Członków Zarządu i Pracowników Banku.

06 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Jutrosinie

W dniu 21 czerwca br. po raz kolejny Bank Spółdzielczy w Jutrosinie obchodził w Centrali i w Oddziale w Pakosławiu Święto Spółdzielczości Bankowej.

06 lipca 2018ŚSB 2018: Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu

Przypadające na dzień 24 czerwca br. ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej, Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu obchodził w dniu 30 czerwca br.

05 lipca 2018ŚSB 2018: Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach

2 czerwca br. Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach uczestniczył, po raz kolejny, w imprezie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanej przez Burmistrza Gminy Łomianki.

05 lipca 2018ŚSB 2018: Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie

W dniu 29 czerwca br. w placówkach Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie obchodziliśmy ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej 2018 pod hasłem ”Z Bankiem Spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie”.

05 lipca 2018ŚSB 2018: Bank Spółdzielczy w Lubartowie

Tak jak w poprzednich latach, w tym roku również, Bank Spółdzielczy w Lubartowie włączył się w obchody Święta Spółdzielczości Bankowej. Mimo iż był to jeden dzień - niedziela 24.06.2018 r. - nasz Bank świętował przez tydzień, a nawet dłużej...

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy