Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

22 czerwca 2017III edycja „Konkursu SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania” rozstrzygnięta!

W dniu 21 czerwca br. podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej poznaliśmy zwycięzców III edycji „Konkursu SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”. W Konkursie organizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej, wzięło udział ponad 170 szkół podstawowych z całej Polski.

Konkurs miał na celu zachęcenie dzieci ze szkół podstawowych do systematycznego oszczędzania, pogłębianie więzi między szkołami, a bankami spółdzielczymi, jak również promowanie aktywności banków spółdzielczych w obszarze edukacji finansowej dzieci i młodzieży.

W tegorocznej Edycji Konkursu, oprócz nagród finansowych dla szkół z najlepszymi wynikami w prowadzeniu SKO, po raz pierwszy przyznano także indywidualne znaki jakości dla najlepszych szkół i banków spółdzielczych, którymi zwycięskie i wyróżnione szkoły oraz banki będą mogły posługiwać się we wszystkich materiałach promocyjnych, reklamowych oraz w elektronicznych kanałach komunikacji.

Rozstrzygnięcia konkursu dokonał Przewodniczący Jury Konkursu prof. dr hab. Sławomir Juszczyk. Nagrodę główną w wysokości 2 000 PLN z przeznaczeniem na cele edukacyjne uczniów szkół podstawowych związane z promowaniem idei oszczędzania w SKO i tytuł zwycięzcy Konkursu oraz Złoty Znak Jakości otrzymała:

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO W GIŻYCACH (POD PATRONATEM BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W IŁOWIE)

Dwa równorzędne wyróżnienia w wysokości po 1 000 PLN każde na powyższy cel oraz Srebrne Znaki Jakości przyznano:

•Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej (pod patronatem Banku Spółdzielczego w Czyżewie)

•Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie (pod patronatem Banku Spółdzielczego w Nałęczowie)

Jury konkursu „SKO – Młodzi Mistrzowie Oszczędzania” przyznało również indywidualne znaki jakości za działalność w obszarze SKO wymienionym poniżej bankom:

  1. Bank Spółdzielczy w Czarnkowie (Publiczna Szkoła Podstawowa w Kruczu; Szkoła Podstawowa w Sarbi)
  2. Bank Spółdzielczy w Gorlicach (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łużnej)
  3. Bank Spółdzielczy w Jarocinie (Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bachorzewie)
  4. Bank Spółdzielczy w Jasieńcu (Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Suskiego w Jasieńcu)
  5. Bank Spółdzielczy w Limanowej (Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu
  6. Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie (Szkoła Podstawowa w Wyszanowie)
  7. Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie (Szkoła Podstawowa w Ligocie Woźnickiej; Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Lubszy)
  8. Bank Spółdzielczy w Nowem n/Wisłą (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem; Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wielkim Komorsku)
  9. Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach (Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Rybczewicach)
  10. Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim (Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Jabłonnie Lackiej)
  11. Bank Spółdzielczy w Wąsewie (Publiczna Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim
  12. Bank Spółdzielczy w Sawinie (Zespół Szkół w Sawinie)
  13. Bank Spółdzielczy w Podegrodziu (Szkoła Podstawowa w Długołęce-Świerkli)
  14. Bank Spółdzielczy w Wodzisławiu (Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brześciu; Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Lubczy)

 

Serdecznie gratulujemy!

Partnerzy