Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Aktualności

22 maja 2018Finał akcji „SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”

22 maja 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej odbyło się uroczyste zakończenie akcji „SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej” – edycja 2017/2018 oraz finał konkursu „Dlaczego oszczędzam w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”.

W tym roku szkolnym oprócz popularyzacji oszczędzania i działalności SKO w szkołach, działania skoncentrowane były wokół rozwijania talentów dzieci i młodzieży. Dlatego też przedmiotem konkursu, zainicjowanego przez Bank, było wykonanie plakatu, napisanie wiersza lub opowiadania na temat: „Dlaczego oszczędzam w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”. Jak się okazało, oszczędzanie w SKO jest doskonałym sposobem na realizację marzeń oraz może wyzwolić potencjał artystyczny, czego najlepszym dowodem jest profesjonalna wystawa prac konkursowych.

Nagrody w konkursie „Dlaczego oszczędzam w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej” zostały przyznane w dwóch kategoriach: ogólnej – dla szkół oszczędzających pod patronatem Banku oraz w kategorii indywidualnej – dla uczniów. Wybór zwycięskich szkół uzależniony był od oceny uzyskanej przez szkoły, dokonanej wg określonych kryteriów, głównie wyników działalności SKO oraz udziału członków SKO w popularyzacji oszczędzania.

W kategorii dla uczniów, spośród nadesłanych do Banku prac, wyłoniono 62 laureatów. Komisja konkursowa  oceniała nowatorski pomysł, samodzielność wykonania i zgodność pracy z tematyką.

Partnerzy