Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Edukacja

19 października 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej partnerem projektu ,,maTEMATYKA INNOWATYKA”.

Jaka jest różnica pomiędzy kredytem a pożyczką, lokatą a innymi sposobami oszczędzania? To tylko niektóre zagadnienia, które zostały omówione podczas spotkania przedstawiciela Banku Spółdzielczego w Limanowej z młodzieżą w ramach projektu ,,maTEMATYKA INNOWATYKA”.

07 września 2018O.K. Bank Spółdzielczy -  kolejny sezon z BAKCYLEM

Zapraszamy kolejne szkoły do wyjątkowej i wspólnej podróży w świat finansów. Zawsze jest ciekawie, praktycznie z pełnym i co najważniejsze nie przymuszonym zaangażowaniem Uczniów – jednym słowem dobra interaktywna zabawa. Dotychczasowi uczestnicy mówią jedno – „nie możliwe, że już minęło 45 minut lekcji”, a szkoły wyznaczają terminy do realizacji kolejnych etapów tej „fascynującej podróży”.

19 czerwca 2018O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY z sierżantem Hektorem

W dniu 18 czerwca br. O.K. Bank Spółdzielczy w Orzeszu współuczestniczył - w ramach programu profilaktycznego „Bezpieczny Świat Dziecka” - w XI Spartakiadzie Przedszkolaków z sierżantem Hektorem.

30 maja 2018Dzieci z wizytą w Banku

24 maja 2018 r. Bank Spółdzielczy w Limanowej odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Młynnego. 

25 kwietnia 2018Konferencja naukowa „Banki spółdzielcze wobec wyzwań współczesnego rynku. Strategie rynkowe banków spółdzielczych”

W dniu 22 maja br. w Radomiu odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Banki spółdzielcze wobec wyzwań współczesnego rynku. Strategie rynkowe banków spółdzielczych”. Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”.

19 kwietnia 2018O.K. Bank Spółdzielczy – Zahipnotyzowani Bakcylem

Z wielką przyjemnością informujemy, że O.K. Bank Spółdzielczy przystąpił do tego szczególnego ogólnopolskiego projektu sektora bankowego opracowanego na potrzeby propagowania szeroko rozumianej edukacji finansowej dzieci i młodzieży.

12 kwietnia 2018Szkolenie KZBS na temat cen transferowych

W dniu 12 kwietnia br. w Warszawie, w siedzibie PricewaterhouseCoopers, odbyło się zorganizowane przez KZBS szkolenie pt. „Ceny transferowe – nowe zasady sporządzania dokumentacji podatkowej”.

29 marca 2018BS Milicz edukuje również we Wrocławiu

W ramach European Money Week 20 marca 2018 r. pani Aneta Głód – dyrektor wrocławskiego Oddziału Banku Spółdzielczego w Miliczu – przeprowadziła lekcję z klasami czwartymi i jedna klasą pierwszą Technikum nr 12 Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu.

21 lutego 2018Nowy kierunek studiów podyplomowych na SGH

W Szkole Głównej Handlowa rusza nowy kierunek studiów podyplomowych - „MSP – Finanse, Podatki, Rachunkowość”. Oferta skierowana jest m.in. do osób prowadzących działalność gospodarczą, biur specjalizujących się w obsłudze rachunkowo-podatkowej MSP, osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w obszarze finansów, podatków i rachunkowości podmiotów sektora MSP oraz  pracowników banków spółdzielczych odpowiedzialnych za szeroko pojętą współpracę z obszarem MSP oraz mikroprzedsiębiorstw.

18 stycznia 2018Lekcja bankowości

W dniu 17 stycznia 2018 r. Bank Spółdzielczy w Limanowej odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Przerwy - Tetmajera w Mszanie Górnej.  

16 stycznia 2018„Ferie z ekonomią”

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim rozpoczęła projekt „Ferie z ekonomią”, którego celem jest promowanie wiedzy dotyczącej ekonomii i finansów wśród młodzieży.

02 stycznia 2018Podyplomowe Studia na SGH

W lutym 2018 r. SGH planuje rozpocząć I edycje Podyplomowych Studiów "Instytucje Finansowe i Nowe Technologie" oraz XII edycje Podyplomowych Studiów "Zarządzanie Ryzykiem w Instytucjach Finansowych".

14 grudnia 2017Impact Fintech 2017

W dniach 6-7 grudnia br. w Katowicach miała miejsce międzynarodowa Konferencja poświęcona tematyce najnowszych technologii wdrażanych obecnie w sektorze usług finansowych na świecie, w tym także w Polsce. Dwudniowa Konferencja zgromadziła światowej klasy ekspertów zajmujących się innowacjami w sektorze bankowym i finansowym. 

07 grudnia 2017Publikacje Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

Poniżej publikujemy linki do wybranych, bezpłatnych publikacji Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

28 listopada 2017Seminarium Cedur

W dniu 13 grudnia br. odbędzie się seminarium organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu CEDUR pt.: "Zmiany w organizacji i funkcjonowaniu banków spółdzielczych w związku z koniecznością dostosowania się do wymogów ustawy z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym". 

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy