Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Edukacja

02 stycznia 2019SKO inspiruje... Działalność  Banku Spółdzielczego w Limanowej

Oszczędzanie popłaca! Najlepiej wiedzą o tym uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie, którzy aktywnie działają w Szkolnej Kasie Oszczędności pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej.

21 grudnia 2018Studia na SGH

W lutym 2019 r. w Szkole Głównej Handlowej zostanie uruchomiona XII edycja Podyplomowych Studiów Zarządzania Ryzykiem w Instytucjach Finansowych.

14 grudnia 2018GBS Bank z dyplomami MBA

Dwa lata pracy, poświęcone weekendy, niełatwe egzaminy przedmiotowe, literatura fachowa i mnóstwo case studies do opanowania… a satysfakcja ze zdobycia stopnia Master of Business Administration – bezcenna dla czterech pracownic Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku.

13 grudnia 2018Szkoła Podstawowa w Stróży rozpoczyna działalność w SKO!

12 grudnia br. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Wyspiańskiego w Stróży odbyło się spotkanie z przedstawicielami Banku Spółdzielczego w Limanowej, inaugurujące rozpoczęcie działalności Szkolnej Kasy Oszczędności. 

11 grudnia 2018Bank wsparł czytelniczy konkurs plastyczny „Dobry zwyczaj wypożyczaj”

W dniu 7 grudnia br. w Bibliotece Pedagogicznej w Limanowej odbyło się uroczyste podsumowanie III edycji plastycznego konkursu czytelniczego na plakat pod hasłem: „Dobry zwyczaj wypożyczaj”. Bank Spółdzielczy w Limanowej był fundatorem nagród rzeczowych dla wszystkich laureatów.

05 grudnia 2018Nowe Podyplomowe Studia SGH

Rektor Szkoły Głównej Handlowej utworzył Podyplomowe Studia „Zarządzanie restrukturyzacją i naprawą przedsiębiorstw”. Celem studiów jest dostarczenie wiedzy na temat regulacji w zakresie restrukturyzacji i postępowania naprawczego oraz układowego.

20 listopada 2018Platforma wymiany walutowej dostępna w Banku Spółdzielczym w Limanowej

  • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zainteresowanych szybkim, nowoczesnym i korzystnym dokonywaniem wymiany walut, Bank Spółdzielczy w Limanowej wprowadził do swojej oferty usługę DealingBPS, która umożliwia dokonywanie natychmiastowych transakcji wymiany walut przez Internet.

13 listopada 2018Projekt ,,maTEMATYKA INNOWATYKA” realizowany z udziałem Banku Spółdzielczego w Limanowej

W dniu 7 listopada br. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Banku w ramach projektu ,,maTEMATYKA INNOWATYKA”.

06 listopada 2018Przedszkolaki oszczędzają!

Przedszkole Samorządowe w Tymbarku 30 października br. gościło przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Limanowej.

02 listopada 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej edukuje w ramach projektu „Bakcyl”

W dniu 30 października br. uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Szyku wzięli udział w dwóch lekcjach w ramach projektu BAKCYL, które zostały przeprowadzone przez wolontariuszkę z Banku Spółdzielczego w Limanowej.

25 października 2018Studia podyplomowe Zarządzanie bankiem spółdzielczym

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie ogłosił nabór na trzysemestralne studia podyplomowe MBA (Master of Business Administration) skierowane do kadry kierowniczej banków spółdzielczych nt. Zarządzania bankiem spółdzielczym.

19 października 2018Bank Spółdzielczy w Limanowej partnerem projektu ,,maTEMATYKA INNOWATYKA”.

Jaka jest różnica pomiędzy kredytem a pożyczką, lokatą a innymi sposobami oszczędzania? To tylko niektóre zagadnienia, które zostały omówione podczas spotkania przedstawiciela Banku Spółdzielczego w Limanowej z młodzieżą w ramach projektu ,,maTEMATYKA INNOWATYKA”.

07 września 2018O.K. Bank Spółdzielczy -  kolejny sezon z BAKCYLEM

Zapraszamy kolejne szkoły do wyjątkowej i wspólnej podróży w świat finansów. Zawsze jest ciekawie, praktycznie z pełnym i co najważniejsze nie przymuszonym zaangażowaniem Uczniów – jednym słowem dobra interaktywna zabawa. Dotychczasowi uczestnicy mówią jedno – „nie możliwe, że już minęło 45 minut lekcji”, a szkoły wyznaczają terminy do realizacji kolejnych etapów tej „fascynującej podróży”.

19 czerwca 2018O.K. BANK SPÓŁDZIELCZY z sierżantem Hektorem

W dniu 18 czerwca br. O.K. Bank Spółdzielczy w Orzeszu współuczestniczył - w ramach programu profilaktycznego „Bezpieczny Świat Dziecka” - w XI Spartakiadzie Przedszkolaków z sierżantem Hektorem.

30 maja 2018Dzieci z wizytą w Banku

24 maja 2018 r. Bank Spółdzielczy w Limanowej odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Młynnego. 

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy