Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Edukacja

19 kwietnia 2018O.K. Bank Spółdzielczy – Zahipnotyzowani Bakcylem

Z wielką przyjemnością informujemy, że O.K. Bank Spółdzielczy przystąpił do tego szczególnego ogólnopolskiego projektu sektora bankowego opracowanego na potrzeby propagowania szeroko rozumianej edukacji finansowej dzieci i młodzieży.

12 kwietnia 2018Szkolenie KZBS na temat cen transferowych

W dniu 12 kwietnia br. w Warszawie, w siedzibie PricewaterhouseCoopers, odbyło się zorganizowane przez KZBS szkolenie pt. „Ceny transferowe – nowe zasady sporządzania dokumentacji podatkowej”.

29 marca 2018BS Milicz edukuje również we Wrocławiu

W ramach European Money Week 20 marca 2018 r. pani Aneta Głód – dyrektor wrocławskiego Oddziału Banku Spółdzielczego w Miliczu – przeprowadziła lekcję z klasami czwartymi i jedna klasą pierwszą Technikum nr 12 Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu.

21 lutego 2018Nowy kierunek studiów podyplomowych na SGH

W Szkole Głównej Handlowa rusza nowy kierunek studiów podyplomowych - „MSP – Finanse, Podatki, Rachunkowość”. Oferta skierowana jest m.in. do osób prowadzących działalność gospodarczą, biur specjalizujących się w obsłudze rachunkowo-podatkowej MSP, osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w obszarze finansów, podatków i rachunkowości podmiotów sektora MSP oraz  pracowników banków spółdzielczych odpowiedzialnych za szeroko pojętą współpracę z obszarem MSP oraz mikroprzedsiębiorstw.

18 stycznia 2018Lekcja bankowości

W dniu 17 stycznia 2018 r. Bank Spółdzielczy w Limanowej odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Przerwy - Tetmajera w Mszanie Górnej.  

16 stycznia 2018„Ferie z ekonomią”

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim rozpoczęła projekt „Ferie z ekonomią”, którego celem jest promowanie wiedzy dotyczącej ekonomii i finansów wśród młodzieży.

02 stycznia 2018Podyplomowe Studia na SGH

W lutym 2018 r. SGH planuje rozpocząć I edycje Podyplomowych Studiów "Instytucje Finansowe i Nowe Technologie" oraz XII edycje Podyplomowych Studiów "Zarządzanie Ryzykiem w Instytucjach Finansowych".

14 grudnia 2017Impact Fintech 2017

W dniach 6-7 grudnia br. w Katowicach miała miejsce międzynarodowa Konferencja poświęcona tematyce najnowszych technologii wdrażanych obecnie w sektorze usług finansowych na świecie, w tym także w Polsce. Dwudniowa Konferencja zgromadziła światowej klasy ekspertów zajmujących się innowacjami w sektorze bankowym i finansowym. 

07 grudnia 2017Publikacje Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego

Poniżej publikujemy linki do wybranych, bezpłatnych publikacji Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

28 listopada 2017Seminarium Cedur

W dniu 13 grudnia br. odbędzie się seminarium organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu CEDUR pt.: "Zmiany w organizacji i funkcjonowaniu banków spółdzielczych w związku z koniecznością dostosowania się do wymogów ustawy z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym". 

27 listopada 2017X Międzynarodowe Forum Finansowo – Bankowe (MFFB)

W dniach 23-24 listopada br. w Jachrance odbyło się X Międzynarodowe Forum Finansowo – Bankowe pod hasłem: System finansowy państwa a wzrost gospodarczy – stan i perspektywy, organizowane przez Katedrę Finansów Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych objął patronat honorowy nad Konferencją, łączącą środowisko naukowe i praktyków z wielu dziedzin, w tym sektora bankowego. W przedmiotowym wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele KZBS.

24 listopada 2017X Kongres Bankowości Detalicznej

W dniach 22-23 listopada br. odbył się dziesiąty, jubileuszowy Kongres Bankowości Detalicznej (KBD), który jest organizowany w formule forum dyskusyjnego przedstawicieli banków, regulatorów, doradców i ekspertów z zakresu bankowości detalicznej.

22 listopada 2017Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

W bieżącym roku szkolnym odbywa się XXXI edycja Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej pod hasłem „Wyzwania współczesnego rynku pracy”, która została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

17 listopada 2017Raport z prac Zespołu roboczego ds. rozwoju innowacji finansowych (FinTech)

W dniu 17 listopada br. Komisja Nadzoru Finansowego opublikowała raport końcowy z prac Zespołu roboczego ds. rozwoju innowacji finansowych. W pracach Zespołu uczestniczyły 22 instytucje, w tym Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

13 listopada 2017X Międzynarodowe Forum Finansowo-Bankowe

Katedra Finansów, funkcjonująca w ramach Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w dniach 23-24 listopada 2017 roku organizuje X, jubileuszowe Międzynarodowe Forum Finansowo Bankowe pt. System finansowy państwa a wzrost gospodarczy - stan i perspektywy.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy