Integracja Edukacja
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 

Edukacja

10 maja 2019Nowoczesne i bezpieczne finanse seniora

9 maja 2019 r. odbyło się spotkanie słuchaczy Podkrakowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z przedstawicielami Banku Spółdzielczego w Limanowej, którego celem było poszerzenie wiedzy i umiejętności seniorów w zakresie bezpiecznego i świadomego korzystania z usług finansowych.

30 kwietnia 2019BS w Limanowej: Młodzi znawcy ortografii!

W Szkole Podstawowej w Świdniku odbył się finał szkolnego konkursu ortograficznego pn. „Znawca ortografii”. Patronat nad konkursem objął Bank Spółdzielczy w Limanowej.

16 kwietnia 2019Konferencja "Ku dobru wspólnemu..."

12 kwietnia 2019 r. w 150. rocznicę powstania spółdzielczości spożywców na ziemiach polskich, w Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu odbyła się ogólnopolska konferencja pt. „Ku dobru wspólnemu…”. Wśród prelegentów i spółdzielców, którzy przybyli na przedmiotowe wydarzenie był również Prezes Zarządu Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku dr Krzysztof Sadurski.

12 kwietnia 2019BS Limanowa: „Ziarnko do ziarnka”, czyli dlaczego warto oszczędzać…

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Laskowej z sukcesami oszczędzają w SKO pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej.  Angażują się w wiele inicjatyw, które mają na celu uświadomić młodym, jak ważne jest rozsądne zarządzanie własnymi finansami. Jedną z nich było przygotowanie przez uczniów kółka teatralnego sztuki  pt. „Ziarnko do ziarnka”.

28 marca 2019BS Limanowa: Bank nagradza wiedzę

Za nami kolejna 16-sta edycja konkursu „Limanowa w oczach dziecka”, którego celem jest motywowanie uczniów do poznawania dziejów miasta Limanowa, jego tradycji, kultury i wszystkiego co wyróżnia je spośród innych miejsc. Tradycyjnie partnerem i sponsorem przedsięwzięcia był Bank Spółdzielczy w Limanowej. 

06 marca 2019BS Limanowa: Powiatowy Konkurs Poezji Księdza Jana Twardowskiego już za nami!          

Bank Spółdzielczy w Limanowej od lat angażuje się w wiele inicjatyw kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Wsparł także organizację XVI Powiatowego Konkursu Poezji ks. Jana Twardowskiego „Śpieszmy się kochać ludzi…”, który odbył się 5 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej.

06 marca 2019Wizyta w Banku Spółdzielczym w Limanowej

Uczniowie klasy III a i b z Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Laskowej wraz z wychowawcami Renatą Dudziak i Marią Biedroń, 5 marca br. odwiedzili Bank Spółdzielczy w Limanowej, z którym współpracują w ramach SKO.

01 marca 2019BS w Limanowej: Dlaczego warto mieć konto bankowe?

W dniu 26 lutego br. pracownicy Banku Spółdzielczego w Limanowej spotkali się z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach.

27 lutego 2019„Złociszek” wprowadza dzieci w świat ekonomii i oszczędzania

W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Szyku, która współpracuje z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej w ramach SKO, odbyło się przedstawienie teatralne o oszczędzaniu, pn. „Złociszek”.

27 lutego 2019BS w Limanowej: Bankowiec – zawód z pasją

Bank Spółdzielczy w Limanowej jest miejscem otwartym dla dzieci i młodzieży. Mieli okazję się o tym przekonać uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 z Przyszowej, którzy pod opieką Elżbiety Bargieł odwiedzili nasz Bank.

25 lutego 2019Newsletter ZUS "Ubezpieczenia społeczne"

Ukazał się trzeci numer kwartalnika ZUS pt. "Ubezpieczenia społeczne. Newsletter". Serdecznie zachęcamy do jego lektury.

08 lutego 2019Bank Spółdzielczy w Limanowej edukuje  

W dniu 7 lutego br. uczniowie Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Laskowej wzięli udział w  lekcji, którą przeprowadzili przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Limanowej.

04 lutego 2019Raport Instytutu Stabilności Finansowej przy BIS o spółdzielczości finansowej

Instytut Stabilności Finansowej przy Banku Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) opublikował raport poświęcony regulacjom i nadzorowi w sektorze spółdzielczości finansowej.

22 stycznia 2019Bank Spółdzielczy w Limanowej wsparł Konkurs Plastyczny dla dzieci niepełnosprawnych

W dniu 16 stycznia br. Szkoła Podstawowa im. S. Wyspiańskiego w Rupniowie po raz dziesiąty gościła 53 uczestników X. Miejsko-Gminnego Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem "Świąteczna choinka".

02 stycznia 2019SKO inspiruje... Działalność  Banku Spółdzielczego w Limanowej

Oszczędzanie popłaca! Najlepiej wiedzą o tym uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Siekierczynie, którzy aktywnie działają w Szkolnej Kasie Oszczędności pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej.

[ 1 ] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... następne »

Partnerzy